Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w akcji wpisz:
Login Hasło
Zarejestrowano: 361 osób
Nagrody w całej akcji:
szacowana wartość: 11041.00 zł
ilość nagród: 66
szczegóły

Sponsorzy akcji:

Chcesz dołączyć do grona sponsorów, wspomóc rozwój kultury fizycznej w regionie?
Skontaktuj się z głównym organizatorem naszej akcji.
Na pewno wszyscy uczestnicy i widzowie będą wdzięczni.

Szkoła Nauki Pływania Rybka Pływanie nurkowanie nauka pływania

Pływalnia Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi

Olsztyn Aktywnie!


Plakaty do ściągnięcia
Warmia i Mazury Pływają Olsztyn Pływa

Archiwum akcji
- I edycja

- II edycja
- III edycja
- IV edycja
- VI edycja

Aktualnosci

Ostatnia Edycja Cyklu Warmia i Mazury Pływają.

Chciałbym podziękować wszystkim tym którzy brali udział w tym wydarzeniu Patronom: Marszałkowi Województwa Gustawowi Markowi Brzezin, Rektorowi Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
Również należą się podziękowania naszym sponsorom Trec Nutrition, „Olsztyn. Aktywnie”, Port PolferiesPolska Żegluga Bałtycka SA POLFERRIES w Kołobrzegu, Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika, Kia JD Kulej Olsztyn, Myjnia Nowa, Elita Meble Łazienkowe, Rendeer House, Daniel Orłowski, Sindbad Sp. z o.o. oraz Kontynenty S.C. Pianpol Styła S.J., Multikino Olsztyn, Rowery Olsztyn, Sklep Biegacza i najlepszy fotograf akcji w Olsztynie Photoactive

Współorganizatorom w Dobrym Mieście i Gołdapi. Byli z nami od samego początku do samego końca. Nie będę wymieniał co do imion i nazwisk, bo nie chcę kogoś pominąć. Każdy z Państwa widział kto organizował to na miejscu. Większość z Tych Osób bardzo często poświęcała swój czas prywatny przygotowując poszczególne eliminacje od 2011 roku, bo wtedy zaczęliśmy. Jeszcze Raz Wielkie dzięki.

Również wielkie Dzięki należą się Państwu za udział w akcji. Patrząc jak dzieci rosną i odchodzą również do profesjonalnego sportu. Niekiedy było to przejście okraszone łezką. Młodzież obecna startując teraz w zawodach bardzo fajnie sobie radzi. Miała wcześniejsze podstawy i zabawowo zjadła stres i w tym wyprzedza swoich rówieśników. Wszystkich uczestników w akcji było 3000 różnych osób z całego województwa i nie tylko. To pokazuje, że akcja była potrzebna.

Nie tylko uczestnicy, ale i z nimi byli bardzo często również rodzice. Państwu też ogromne dzięki. Bez Państwa tych zawodów by nie było.

Za ten finał bardzo chciałbym podziękować, bo bez nich by to się nie odbyło: Monika Piwońska, Paweł Szczuka, Justyna Stawecka, Państwo Wasiela, Państwo Dąbrowscy, Bogdan Zaniewski, Jacek Kamiński, Państwo Liberadzcy, Państwo Laskowscy, Mariusz Gabiec, Aleksandra Milewska, Konrad Stawecki(@PhotoactiveKS), Aleksandra Liberadzka, Ina Lipińska, Marek Lipiński, Ewa Radzymińska, Dariusz Dziapka, Bolesław Krawczyk, Jakub Stępień oraz wszyscy rodzice, instruktorzy, nauczyciele uczestników.

Wszystkie zdjęcia z finału będą na FB PhotoactiveTu na stronie będą tylko wybrane. (brak miejsca na dyskach.) Jeśli ktoś reflektuje na lepszą jakość zapraszam do kontaktu z Konradem. Proszę pamiętać Konrad fotografuje nie tylko zawody również imprezy okolicznościowe i sesje rodzinne zapraszam naprawdę fajny gość.

Jeśli kogoś uraziłem w czasie tych wszystkich lat to naprawdę nie było to celowe działanie. Jeśli tak było to bardzo bardzo przepraszam.

I teraz najważniejsze. Bo tu nikt i nigdzie nie docenia a bez Nich nie byłoby niczego. Dziękuję bardzo mojej rodzinie. Za cierpliwość do mnie i moich pomysłów. Mojej Kochanej Żonie Paulina Oł oraz dzieciom Zuzannie i Julkowi. Dziękuję.

Do zobaczenia Państwu w niedalekiej przyszłości na basenie lub w innych okolicznościach.


Witam Państwa serdecznie w imieniu własnym jak i patronów akcji z Marszałkiem Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawem Markiem Brzezinem na czele jak również w  Panem Rektorem Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prof. dr hab. Ryszardem Góreckim.

Również w imieniu sponsorów, którzy niezmiennie z nami działają od początku akcji Trec Nutrition Sp. z o.o.Olsztyn AktywniePolska Żegluga Bałtycka SA POLFERRIES w KołobrzeguMyjnia NOWARendeer House Daniel OrłowskiKONTYNENTY S.CSindbad Sp. z o.o. Szkoła Bezpiecznej Jazdy Tomasza Czopika sp. z o.o. Multikino w Olsztynie Kia JD Kulej Olsztyn Elita Producent Mebli Łazienkowych .

Wielkimi krokami zbliża się do nas dzień finału. Przypominamy, iż odbędzie się 1 czerwca w godzinach 14:00-17:00.

Każdy, kto został zakwalifikowany do udziału (lista osób w dziale klasyfikacja) ma obowiązek potwierdzić swój udział w zawodach w terminie do 27.05.2019 godzina 23:59.

Potwierdzenie powinno zawierać:

„Imię, Nazwisko, numer startowy, telefon, kategoria wiekowa, adres, potwierdzam swój udział w zawodach finałowych zorganizowanych w Olsztynie w Pływalni Uniwersyteckiej w dniu 1.06.2019 w godzinach 14:00-17:00”

Kapitanów drużyn prosimy o potwierdzenie drużyn.

Następnie

W biurze zawodów, które będzie czynne od 13:00 do 14:00 w tym dniu należy przybyć i potwierdzić udział.

W godzinach 14:00-14:10 będzie rozgrzewka dla uczestników konkurencji 25-metrowych.

Od godziny 14:10 do około 15:00 płynąć będą konkurencje 25-metrowe

15:00-15:10 rozgrzewka i przeniesienie tablic dla konkurencji 50-metrowych

15:10 do około 16:00 płynąć będą konkurencje 50-metrowe

Po konkurencjach indywidualnych rozpoczynamy sztafetę szkolną.(Przypominamy, iż w sztafecie musi popłynąć 10 różnych osób, które brały udział w eliminacjach i zarejestrowały swój udział w klasyfikacji szkolnej, w innym przypadku dana sztafeta zostaje zdyskwalifikowana).

Po sztafecie szkolnej przystępujemy do sztafet rodzinnych.

Po sztafetach rodzinnych rozdanie nagród sportowych puchary, medale oraz dyplomy.

Po części oficjalnej czas na nagrody rzeczowe.

Następnie ostatnie zamknięcie zawodów.


Witamy Państwa serdecznie.

 

Z początkiem października 2018 rusza już kolejna edycja zawodów Warmia i Mazury Pływają.

Miło nam Państwa poinformować, iż patronem wzorem lat ubiegłych jest Marszałek Województwa Gustaw Marek Brzezin.

Również w tej edycji są z nami. W Olsztynie jest Pan Rektor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie prof. dr hab. Ryszard Górecki. Patron akcji Dobre Miasto i okolice pływają Burmistrz Stanisław Grzegorz Trzaskowski

Sponsorami od początku naszych zmagań są TrecNutrition Sp. z O.O. oraz Olsztyn Aktywnie.

Konkretne daty oraz godziny zawodów będą ogłoszone na plakatach w menu po lewej stronie.

Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów

Leszek Ołdakowski