Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w akcji wpisz:
Login Hasło
Zarejestrowano: 246 osób
Nagrody w całej akcji:
szacowana wartość: 7037.00 zł
ilość nagród: 26
szczegóły

Sponsorzy akcji:

Chcesz dołączyć do grona sponsorów, wspomóc rozwój kultury fizycznej w regionie?
Skontaktuj się z głównym organizatorem naszej akcji.
Na pewno wszyscy uczestnicy i widzowie będą wdzięczni.

Szkoła Nauki Pływania Rybka Pływanie nurkowanie nauka pływania

Pływalnia Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi

Olsztyn Aktywnie!


Plakaty do ściągnięcia
Warmia i Mazury Pływają Dobre Miasto i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Olsztyn Pływa
Warmia i Mazury Pływają Gołdap i okolice pływają

Archiwum akcji
- I edycja

- II edycja
- III edycja
- IV edycja
- VI edycja

W celu ustawienia klasyfikacji wg. konkretnej kolumny prosimy kliknąć na nagłówek.
Płeć
Kategoria wiekowa
Miejsce startu
Data startu
 



Osoby - z

Lp.

Kat.

Płeć

Nr. start.

Imie i Nazwisko

Miejscowość startującego

Miejsce startu

Data startu

Czas

Punkty

1 3 2 78 Jakub PIWKO Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:14:83 20
2 3 2 53 Mateusz Warcaba Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:15:57 18
3 3 1 145 Emilia Żurawska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:15:69 20
4 3 1 197 Oliwia Nojman Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:15:69 20
5 1 1 88 Inga Puchalska gołdap Gołdap 2018-10-06 00:16:57 20
6 3 2 172 MISHA POPADIC GOLDAP Gołdap 2018-10-06 00:16:73 20
7 3 1 157 Aurelia MILEWSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:16:74 20
8 3 1 163 Julita Waszkiewicz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:17:09 18
9 1 2 179 Wojciech Prochowicz Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:17:32 20
10 3 1 2 Anna Waraksa Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:17:34 18
11 3 1 149 Maja Werkowska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:17:66 15
12 3 1 94 Julia Pawłowska Braniewo Dobre Miasto 2018-10-06 00:17:75 12
13 3 1 194 NADIA ROKITA DOBRE MIASTO Dobre Miasto 2018-10-06 00:17:75 11
14 3 1 56 Kasia Olender Braniewo Olsztyn 2018-10-06 00:18:06 20
15 3 1 28 Agata Roczeń Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:18:09 15
16 2 1 80 INGA NASZKIEWICZ GOŁDAP Gołdap 2018-10-06 00:18:34 20
17 3 2 187 Kordian Gościniak Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:18:37 15
18 3 1 11 MAGDALENA KLINIEWSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:18:56 12
19 3 2 20 BARTOSZ BOGDZIO GOŁDAP Gołdap 2018-10-06 00:18:59 18
20 2 2 3 Karol Nowak Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:18:60 20
21 1 1 201 Michalina Pelc Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:18:61 18
22 3 1 230 Emilia Zawadzka Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:18:65 10
23 3 2 166 Jakub Mucha Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:18:68 12
24 3 1 50 Oliwia Czarnecka Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:18:78 9
25 3 2 61 Wiktor Biesiekierski Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:18:94 20
26 3 1 217 Oliwia Gąska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:18:99 8
27 3 1 87 Roksana Puchalska gołdap Gołdap 2018-10-06 00:19:00 11
28 3 2 147 Jakub Stepaniuk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:19:03 11
29 3 2 7 DOMINIK OSIŃSKI Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:19:07 15
30 3 2 152 Kacper Kozakiewicz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:19:24 10
31 3 1 191 Julia Zalińska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:19:29 7
32 3 2 205 Oskar Kozłowski Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:19:53 12
33 2 1 180 Dominika Kożuszek Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:19:59 20
34 3 1 146 Marta Stepaniuk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:19:62 6
35 2 2 72 Krystian Laskowski Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:19:78 20
36 3 1 51 Maria Stawecka Jaroty Olsztyn 2018-10-06 00:19:94 18
37 2 2 156 Adrian Wielgosz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:20:03 20
38 3 2 85 Filip Leszczyński Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:20:07 9
39 2 2 220 Antek Kisielewski GOŁDAP Gołdap 2018-10-06 00:20:34 18
40 2 2 220 Antek Kisielewski GOŁDAP Gołdap 2018-10-06 00:20:34 15
41 3 1 126 KINGA SIKORSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:20:41 10
42 3 1 70 Dominika Iwańska Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:20:77 5
43 3 1 112 ALEKSANDRA Paczkowska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:01 4
44 3 1 105 Oliwia Zygiel Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:24 3
45 3 1 155 Julia Jasionek Knopin Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:45 2
46 3 1 200 Aleksandra Kozłowska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:59 1
47 2 1 167 Zofia Pytlarczyk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:80 18
48 2 2 175 PHILIP POPADIC GOLDAP Gołdap 2018-10-06 00:21:83 12
49 2 2 148 Mateusz Oleksy Lidzbark Warminski Dobre Miasto 2018-10-06 00:21:95 18
50 3 1 208 JULIA POWIDEŁ LIDZBARK WARMIŃSKI Dobre Miasto 2018-10-06 00:22:16 0
51 3 2 64 Szymon Stefaniuk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:22:27 8
52 1 1 154 Aleksandra Liberadzka Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:22:59 20
53 3 1 174 OLIVIA POPADIC GOLDAP Gołdap 2018-10-06 00:23:02 9
54 3 1 225 Julia Malinowska Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:23:06 0
55 3 2 136 Bartosz Mielnik Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:23:49 11
56 3 2 185 MAKSYMILIAN MYŚLIWIEC dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:23:57 7
57 3 2 153 Piotr Liberadzki Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:23:93 18
58 2 1 104 Kinga Zygiel Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:10 15
59 3 1 133 Amelia Teofilak Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:23 0
60 3 2 81 Antoni Sulżycki Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:36 6
61 2 2 34 IGOR KIJ DOBRE MIASTO Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:40 15
62 2 1 60 Olga Biesiekierska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:24:78 20
63 3 1 170 Kamila Sawera Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:79 0
64 3 1 176 Hanna Śmilgiewicz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:24:94 0
65 2 1 222 Maja Borowa Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:25:39 12
66 3 1 203 Pola Lipińska Sępopol Dobre Miasto 2018-10-06 00:25:54 0
67 2 2 171 Marcin Kubina Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:25:67 12
68 2 2 107 Piotr Stalewski Rotmanka Olsztyn 2018-10-06 00:25:81 18
69 1 1 27 Karolina Roczeń Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:26:17 15
70 3 2 95 Jakyb Szyszkowski Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:26:31 5
71 3 2 127 Arkadiusz Tabor Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:26:32 4
72 2 1 128 MILENA SIKORSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:26:92 18
73 2 1 221 Patrycja Waszkiewicz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:27:53 11
74 3 2 173 Oliwier Biczak Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:27:90 3
75 8 2 204 Adam Kozłowski Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:28:13 20
76 8 2 140 Marek Lipiński Gdańsk Olsztyn 2018-10-06 00:28:81 20
77 2 1 160 Andżelika MILEWSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:28:95 15
78 2 1 213 Alicja Dąbrowska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:29:06 18
79 2 2 144 Bartosz Kurowski Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:29:15 11
80 3 2 117 DAMIAN TRZASKO Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:29:20 10
81 2 2 58 Kacper Astachow Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:29:21 10
82 9 2 228 Jacek Łuczak Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:29:50 20
83 2 2 188 Paweł Kaczmarczyk Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:29:79 15
84 2 1 207 Laura Kozłowska Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:29:87 12
85 2 1 8 MARIA OSIŃSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:30:25 11
86 2 1 198 Michalina Konopka Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:30:27 10
87 2 1 231 Lena Dziapka Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:30:34 15
88 1 2 13 JULIAN PIASECKI Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:31:18 18
89 5 2 35 Bartosz Warcaba dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:31:18 20
90 1 2 77 Kacper Gregorczyk Gronity Olsztyn 2018-10-06 00:31:34 20
91 2 2 103 Oliwier Żbikowski Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:31:42 11
92 6 2 215 Patryk Dąbrowski Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:31:47 20
93 2 1 134 Julia Teofilak Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:31:57 9
94 9 2 82 Marek Taudul Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:32:05 20
95 2 2 218 Jan Klepacki Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:32:19 9
96 5 2 223 Jakub Sewioło Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:32:41 20
97 2 1 177 Weronika Szymakowicz Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:32:47 8
98 5 2 96 Dominik Milanowski Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:32:55 18
99 5 2 39 Grzegorz Mielczarek dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:32:59 18
100 4 2 84 Michał Regin Knopin Dobre Miasto 2018-10-06 00:33:15 20
101 2 1 102 Weronika Żukowska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:33:37 12
102 1 1 199 Eliza Konopka Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:33:44 20
103 5 2 40 Damian Kobza dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:33:83 15
104 2 2 109 Szymon Komor Barczewo Olsztyn 2018-10-06 00:34:00 12
105 2 1 69 NATASZA LISOWSKA ORNETA Dobre Miasto 2018-10-06 00:34:36 7
106 5 2 36 Michał Cenacewicz dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:34:36 12
107 6 2 19 Artur Zalecki Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:34:37 18
108 9 2 195 Tomasz Orzol Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:34:50 18
109 2 1 178 Hanna Prochowicz Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:34:55 10
110 5 2 186 Damian Budnik Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:34:61 15
111 4 2 90 dominik koziatek dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:35:37 18
112 4 2 168 Wiktor Winiarz Nowa Wieś Mała Dobre Miasto 2018-10-06 00:35:65 15
113 2 1 229 Maja Łuczak Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:35:91 11
114 4 1 86 Maja Kondraciuk Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:36:41 20
115 1 2 79 Dawid PIWKO Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:36:45 20
116 6 2 24 Filip Gliszczyński Ostróda Olsztyn 2018-10-06 00:36:66 15
117 10 2 224 Tomasz Zygnerski Stawiguda Olsztyn 2018-10-06 00:36:85 20
118 4 1 89 Weronika Morska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:36:97 20
119 4 1 92 Aleksandra Kołodziejczyk Wronki Wielkie Gołdap 2018-10-06 00:37:40 18
120 6 1 9 PATRYCJA OSIŃSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:37:64 20
121 4 1 62 Emilka Stefaniuk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:37:71 20
122 10 2 65 Piotr Pawłowski Braniewo Dobre Miasto 2018-10-06 00:38:12 20
123 10 2 151 Wiesław Dziergowski Szczytno Olsztyn 2018-10-06 00:38:31 18
124 9 2 115 Piotr Szlaga Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:38:40 15
125 1 2 169 Patryk Kubina Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:38:43 18
126 2 1 54 Lena Warcaba Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:38:46 6
127 8 2 214 Marcin Szymkowiak Morąg Dobre Miasto 2018-10-06 00:39:30 20
128 5 2 12 JAKUB KLINIEWSKI Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:39:31 12
129 5 2 37 Piotr Krupiński dobre miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:39:40 11
130 2 1 211 Olga Radzymińska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:39:47 10
131 1 2 181 Piotr Kożuszek Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 00:40:28 15
132 9 2 106 Jarosław Stalewski Rotmanka Olsztyn 2018-10-06 00:40:62 12
133 11 2 196 Mirosław JASTRZEMSKI Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:40:97 20
134 9 2 101 Grzegorz Żukowski Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:41:03 11
135 11 2 33 ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI SZCZYTNO Olsztyn 2018-10-06 00:41:40 18
136 11 2 216 Bolesław Krawczyk Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:42:28 15
137 10 2 91 Leszek Reiwer Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:43:72 15
138 9 1 93 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo Dobre Miasto 2018-10-06 00:43:95 20
139 4 1 226 Sandra Grajek Trękusek Olsztyn 2018-10-06 00:44:06 18
140 4 1 219 Maja Klepacka Lidzbark Warmiński Dobre Miasto 2018-10-06 00:45:37 18
141 5 2 110 BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:45:99 11
142 8 1 6 EMILIA OSIŃSKA Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:46:76 20
143 9 2 232 Grzegorz Podgórski Morąg Dobre Miasto 2018-10-06 00:47:32 20
144 8 2 142 Seweryn Lipiński Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:47:62 18
145 1 2 23 FRANCISZEK KLINIEWSKI Pozezdrze Gołdap 2018-10-06 00:50:53 15
146 9 2 29 Grzegorz Roczeń Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:50:80 18
147 8 1 71 Elwira Laskowska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:51:00 20
148 11 2 165 Zdzislaw Szewczak bartąg Olsztyn 2018-10-06 00:53:79 12
149 11 1 141 Barbara Lipińska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:53:81 20
150 11 2 98 Jacek Kamiński Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:54:91 11
151 7 2 150 Robert Dziergowski Szczytno Olsztyn 2018-10-06 00:55:94 20
152 11 2 4 Andrzej Hrynakowski Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 00:58:88 10
153 11 2 83 Romuald Taudul Gołdap Gołdap 2018-10-06 00:59:75 20
154 9 1 210 Ewa Radzymińska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 001:12:88 20
155 1 1 22 LILIANA KLINIEWSKA Pozezdrze Gołdap 2018-10-06 01:01:05 12
156 10 1 99 Anna Osmólska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 01:06:16 20
157 11 1 57 Anna Krawczyk Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 01:08:21 20
158 10 1 227 Grażyna Duszyńska Dobre Miasto Dobre Miasto 2018-10-06 01:16:61 20
159 9 1 21 Ewa Dworznikowska Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 01:22:66 18
160 9 1 15 Anna Rojek Olsztyn Olsztyn 2018-10-06 01:23:10 15
161 1 2 10 MACIEJ KLINIEWSKI Gołdap Gołdap 2018-10-06 01:43:86 12
Osób na stronę
Strona z