Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w akcji wpisz:
Login Hasło
Zarejestrowano: 756 osób
Nagrody w całej akcji:
szacowana wartość: 11153.00 zł
ilość nagród: 46
szczegóły

Sponsorzy akcji:

Chcesz dołączyć do grona sponsorów, wspomóc rozwój kultury fizycznej w regionie?
Skontaktuj się z głównym organizatorem naszej akcji.
Na pewno wszyscy uczestnicy i widzowie będą wdzięczni.

Szkoła Nauki Pływania Rybka Pływanie nurkowanie nauka pływania

Pływalnia Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Stowarzyszenie Edukacyjne 'Drabina'

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku

Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi

Olsztyn Aktywnie!

IKAT - Gazeta Braniewska

Braniewniak.pl

dmnet


Plakaty do ściągnięcia
Warmia i Mazury Pływają Olsztyn Pływa
Warmia i Mazury Pływają Dobre Miasto i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Olecko i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Gołdap i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Braniewo i okolice pływają

Archiwum akcji
- I edycja

- II edycja
- III edycja
- IV edycja
- VI edycja

W celu ustawienia klasyfikacji wg. konkretnej kolumny prosimy kliknąć na nagłówek.

 

Rodziny - z

Lp.

Numer rodziny

Nazwa rodziny

Miejscowość rodziny

Punkty

1 29 Andryskowska Braniewo 0
2 68 Astachow Dobre Miasto 132
3 17 Barszczewski Olecko 0
4 15 Biesiekierscy Olsztyn 342
5 44 BMK Bartoszyce 0
6 45 Borkowscy Ostróda 0
7 19 Boryczka Dobre Miasto 0
8 92 Brodowicz Olsztyn 11
9 79 Bukowscy Dobre Miasto 37
10 37 Ciborowscy Pisz 0
11 38 Ciborowscy II PIsz 0
12 30 Cimochowski Olecko 0
13 41 Citko Dobrzyniewo Duże 0
14 24 Cytrynowicz Braniewo 0
15 21 Czaplejewicz Olecko 0
16 8 Dąbrowski Olsztyn 325
17 98 Dryżałowscy 30
18 5 Durkiewicz Braniewo 0
19 52 Dźwilewska Olecko 0
20 53 Dźwilewska-1 Olecko 0
21 51 Falęcka Olsztyn 0
22 83 Iwańska Lidzbark Warmiński 0
23 94 Jastrzemscy Olsztyn 55
24 48 Jaszczuk Braniewo 0
25 87 Kacperski Olsztyn 0
26 88 Kacperski-1 Olsztyn 50
27 9 KASZKIEL Olecko 66
28 49 Kielak Dobre Miasto 0
29 64 kliniewscy Gołdap 285
30 95 Kozłowska Dywity 0
31 61 Kozłowski Gołdap 307
32 42 Kulesza Bialystok 0
33 80 Kupis Gietrzwałd 25
34 62 Kwiecień Olsztyn 0
35 16 Laskowska Olsztyn 384
36 74 Liberadzka OLSZTYN 142
37 26 Łapuccy Olecko 0
38 84 Łuczak Olsztyn 80
39 36 Maciejczyk Pisz 0
40 43 Malinowski Pisz 0
41 59 Matusiak Olsztyn 0
42 85 MUCHA LIDZBARK WARMIŃSKI 12
43 93 Nojman Iława 42
44 90 Nowak Frombork 8
45 63 Ołdakowscy Olsztyn 0
46 12 Ołdakowska Olsztyn 0
47 33 Omilian Olecko 0
48 4 Osińscy Gołdap 393
49 57 Pawłowski TEAM Braniewo 416
50 73 Prochowicz Gołdap 66
51 50 Radomscy Kowale Oleckie 0
52 23 Radzymińscy Olsztyn 0
53 66 Roczeń Gołdap 196
54 82 Rojek Olsztyn 134
55 20 ROKITA Dobre Miasto 0
56 56 Rombel Braniewo 181
57 97 Roszczyk Dywity 12
58 14 Rusiniak Olsztyn 0
59 89 Rusiniak-1 Olsztyn 227
60 25 Rutkowscy Stawiguda 0
61 76 Sarbiewski Bartąg 9
62 77 Sarbiewski-1 Bartąg 8
63 78 Sarbiewski-2 Bartąg 10
64 60 Sienkiewicz Bialystok 0
65 67 sikorki Gołdap 154
66 96 Stalewscy Rotmanka 46
67 7 Staweccy Jaroty 0
68 91 Staweccy-1 Jaroty 58
69 99 Stepanik Gołdap 358
70 39 Subieta Białystok 0
71 32 Szlaga Olsztyn 0
72 28 Świdwa Dobre Miasto 0
73 72 Tabor Dobre Miasto 47
74 13 Teofilak Dobre Miasto 0
75 46 Tetych Olsztyn 0
76 35 Wasiela Olsztyn 0
77 65 Wasiela-1 Olsztyn 322
78 40 WEGEN Olsztyn 0
79 18 Wieloch Olecko 125
80 27 Wilk Dywity 0
81 1 Witkowski Olecko 0
82 69 Witkowski-56 Olecko 56
83 34 Wojtas Gołdap 413
84 31 Wróblewscy Olsztyn 0
85 75 Zalińska Dobre Miasto 28
86 47 Zawalich Olsztyn 0
87 86 Zmyślony Olsztyn 0
88 71 Zygiel Dobre Miasto 8
89 10 Zyskowska Olsztyn 61
90 81 Żukowski Olsztyn 80
91 22 Życzkowscy Olecko 113
Osób na stronę
Strona z