Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w akcji wpisz:
Login Hasło
Zarejestrowano: 756 osób
Nagrody w całej akcji:
szacowana wartość: 11153.00 zł
ilość nagród: 46
szczegóły

Sponsorzy akcji:

Chcesz dołączyć do grona sponsorów, wspomóc rozwój kultury fizycznej w regionie?
Skontaktuj się z głównym organizatorem naszej akcji.
Na pewno wszyscy uczestnicy i widzowie będą wdzięczni.

Szkoła Nauki Pływania Rybka Pływanie nurkowanie nauka pływania

Pływalnia Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Stowarzyszenie Edukacyjne 'Drabina'

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olecku

Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi

Olsztyn Aktywnie!

IKAT - Gazeta Braniewska

Braniewniak.pl

dmnet


Plakaty do ściągnięcia
Warmia i Mazury Pływają Olsztyn Pływa
Warmia i Mazury Pływają Dobre Miasto i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Olecko i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Gołdap i okolice pływają
Warmia i Mazury Pływają Braniewo i okolice pływają

Archiwum akcji
- I edycja

- II edycja
- III edycja
- IV edycja
- VI edycja

W celu ustawienia klasyfikacji wg. konkretnej kolumny prosimy kliknąć na nagłówek.
Płeć
Kategoria wiekowa
Miejsce startu
 



Osoby - z

Lp.

Kat.

Płeć

Nr. start.

Ilość start.

Imie i Nazwisko

Miejscowość startującego

Data urodzenia

Punkty

Szkoła

Nr Rodziny

1 1 1 15 8 Laura Wiśniewska Iława 2012-7-10 144 0 0
2 1 1 107 3 Ina Lipińska Gdańśk 2013-1-21 56 0 0
3 1 1 327 3 Lena Marciniak Dobre Miasto 2012-7-11 54 0 0
4 1 1 358 7 Eliza Konopka Dobre MIasto 2012-2-27 140 0 0
5 1 1 375 2 Karolina Roczeń Gołdap 2013-4-29 32 0 66
6 1 1 429 1 LILIANA WASILEWSKA OLECKO 2013-2-14 20 0 0
7 1 1 435 4 Aleksandra Liberadzka OLSZTYN 2013-2-21 75 0 74
8 1 1 585 1 Zuzanna Radziszewska Banie Mazurskie 2013-1-16 20 0 0
9 1 1 627 3 Inga Puchalska Gołdap 2012-11-26 58 0 0
10 1 1 671 2 Alicja Łaskowska Gdańsk 2012-3-22 40 0 0
11 1 1 728 2 Apolonia Terepko Kowale Oleckie 2012-3-15 38 0 0
12 1 1 755 1 malwina szmyt olecko 2014-12-6 18 0 0
13 1 1 760 1 Zofia Panufnik Olsztyn 2012-3-3 15 0 0
14 1 2 53 4 Maciej Kliniewski GOŁDAP 2014-5-7 71 1751 64
15 1 2 150 6 Michał Rusiniak Olsztyn 2016-3-13 116 0 0
16 1 2 259 6 Jakub Gospodarczyk Braniewo 2012-4-30 114 0 0
17 1 2 413 5 Wojciech Prochowicz Gołdap 2012-6-25 96 0 0
18 1 2 600 3 Piotr Kożuszek Dobre Miasto 2012-10-23 60 0 0
19 1 2 740 1 Wiktor Dryżałowski Olsztyn 2012-4-19 20 0 98
20 1 2 752 1 Krzysztof Magrowski Braniewo 2012-6-15 20 0 0
21 2 1 6 8 Amelia Gajewska Olecko 2009-3-20 160 1130 0
22 2 1 19 8 Maria Osińska Gołdap 2010-12-12 74 1751 4
23 2 1 68 3 Emilia Karkut Dywity 2009-7-12 36 0 0
24 2 1 73 8 Ida Wojtas Gołdap 2010-2-14 117 1754 34
25 2 1 78 7 Lena Dziapka Olsztyn 2010-1-18 109 0 0
26 2 1 82 1 Magdalena Jasiewicz Olsztyn 2009-6-12 18 0 0
27 2 1 85 5 Magdalena Wyszyńska Olecko 2009-7-2 84 0 0
28 2 1 90 8 KAROLINA NIEDZIEJKO olecko 2009-3-15 77 1130 0
29 2 1 93 6 pola malinowska gołdap 2011-11-21 76 0 0
30 2 1 111 6 MARTYNA KASZKIEL OLECKO 2009-8-18 89 1130 0
31 2 1 128 4 Katarzyna Saran DOBRE MIASTO 2010-6-3 17 0 0
32 2 1 145 7 Laura Kozłowska Gołdap 2011-10-30 106 1754 61
33 2 1 163 6 Hania Chmielewska Bartoszyce 2009-6-11 39 0 0
34 2 1 164 4 Julia Baranowska Bartoszyce 2009-11-4 53 0 0
35 2 1 170 5 Maja Niemiec Dobre Miasto 2009-3-15 74 0 0
36 2 1 183 5 MAŁGORZATA DESZCZKA ORZECHOWO 2010-7-22 30 0 0
37 2 1 188 7 Alicja Dąbrowska Olsztyn 2010-5-20 80 0 8
38 2 1 192 8 INGA NASZKIEWICZ GOŁDAP 2009-2-20 134 0 0
39 2 1 202 5 Dominika Andrearczyk Braniewo 2009-7-2 36 0 0
40 2 1 219 7 Kinga Lachowicz braniewo 2009-8-11 109 0 0
41 2 1 225 7 Julia Magrowska Braniewo 2009-9-7 111 0 0
42 2 1 229 5 Andżelika Milewska Gołdap 2011-5-17 57 0 0
43 2 1 230 3 Wiktoria Połówka Gołdap 2009-7-17 25 0 0
44 2 1 234 2 Małgorzata Zyskowska Olsztyn 2009-8-1 21 0 10
45 2 1 238 7 Patrycja Waszkiewicz Dobre Miasto 2010-11-6 80 1251 0
46 2 1 269 8 Weronika Żukowska Olsztyn 2009-5-3 99 0 0
47 2 1 272 8 Nikola Kapusta Braniewo 2009-4-10 96 0 0
48 2 1 276 8 Olga Radzymińska Olsztyn 2010-1-21 96 0 0
49 2 1 286 6 Oliwia Czaplak Gołdap 2010-8-10 71 0 0
50 2 1 289 6 Oliwia Kruszewska Braniewo 2009-12-8 52 0 0
51 2 1 296 4 milena sikorska Gołdap 2010-4-22 38 1751 67
52 2 1 312 7 Zofia Gursztyn Braniewo 2010-5-8 84 0 0
53 2 1 320 5 Hania Śliwiak Braniewo 2010-12-10 58 0 0
54 2 1 323 3 Julia Noemi Marciniak Dobre Miasto 2009-3-12 2 0 0
55 2 1 324 8 Olga Biesiekierska Olsztyn 2009-4-8 153 0 15
56 2 1 332 6 Julia Teofilak Dobre Miasto 2009-5-16 50 1251 0
57 2 1 353 8 Malwina Muszyńska Olecko 2009-3-18 110 1130 0
58 2 1 361 8 Michalina Konopka Dobre Miasto 2009-10-29 52 1251 0
59 2 1 384 6 Anastazja Jastrzemska Olsztyn 2010-4-19 55 0 94
60 2 1 389 3 Kinga Zygiel Dobre Miasto 2009-7-31 8 0 71
61 2 1 412 6 Hanna Prochowicz Gołdap 2011-3-30 66 0 73
62 2 1 420 5 Kinga Podchalska Bartoszyce 2009-4-21 57 0 0
63 2 1 421 3 Zuzia Kobuszewska Bartoszyce 2009-4-21 13 0 0
64 2 1 422 5 Ola Kaciuba Bartoszyce 2009-12-19 40 0 0
65 2 1 423 6 Marlena Wojtanowska Bartoszyce 2009-7-10 58 0 0
66 2 1 428 1 MAJA WASILEWSKA OLECKO 2010-11-6 6 0 0
67 2 1 470 3 Alicja Romanowska Olecko 2009-3-8 29 1130 0
68 2 1 503 6 Estera Rojek Olsztyn 2010-11-3 52 0 0
69 2 1 519 3 Maja Łuczak Olsztyn 2010-2-21 26 0 0
70 2 1 539 1 Antonina Zmyślona Olsztyn 2011-11-22 20 0 0
71 2 1 552 1 Julia Kwiecień Olsztyn 2011-9-2 15 0 0
72 2 1 553 1 Weronika Szymakowicz Dobre Miasto 2010-2-14 6 0 0
73 2 1 571 1 Oliwka Nowak Frombork 2009-10-15 8 0 90
74 2 1 588 2 Zofia Ptasik Olsztyn 2009-7-5 21 0 0
75 2 1 599 4 Dominika Kożuszek Dobre Miasto 2009-4-2 80 0 0
76 2 1 640 2 Karina Wojsiat Pisz 2009-8-12 30 0 0
77 2 1 645 1 Nadia Maciejczyk Pisz 2011-6-20 9 0 0
78 2 1 692 2 Maja Leszczyńska Ruciane-Nida 2010-8-16 16 2362 0
79 2 1 699 1 Judyta Vogt Mikołajki 2009-4-1 11 2362 0
80 2 1 702 1 Lidia Śliwińska Mikołajki 2009-3-10 9 2362 0
81 2 1 735 2 Patrycja Życzkowska Olecko 2010-11-19 16 1130 0
82 2 1 745 1 Gabriela Kiejdo Olecko 2010-11-6 5 0 0
83 2 1 746 2 Aleksandra Laszkowska Olecko 2010-4-28 16 0 0
84 2 1 749 1 NATASZA LISOWSKA ORNETA 2010-11-30 7 0 0
85 2 1 758 1 Anna Juzgielewicz Olsztyn 2010-1-5 8 0 0
86 2 2 26 7 Krystian Laskowski Olsztyn 2009-1-27 130 0 16
87 2 2 31 5 Kacper Durkiewicz Braniewo 2009-7-22 52 0 0
88 2 2 41 5 Oliwier Antonowicz Iława 2009-2-2 98 0 0
89 2 2 63 2 Marcel Parafianowicz Dywity 2009-6-19 22 0 0
90 2 2 65 8 Karol Nowak GOŁDAP 2009-1-14 160 1754 0
91 2 2 77 8 filip żurawlew olecko 2010-8-6 116 1131 0
92 2 2 80 3 Piotr Witkowski Olecko 2009-12-6 56 1130 69
93 2 2 91 8 JANUSZ NIEDZIEJKO-ZIÓŁKOWSKI olecko 2011-9-27 122 0 0
94 2 2 100 7 Radosław Bludzis Braniewo 2011-12-14 95 0 0
95 2 2 118 6 Kacper Astachow Dobre Miasto 2010-4-30 92 0 68
96 2 2 121 7 Tymoteusz SMALARZ Braniewo 2009-7-21 74 0 0
97 2 2 156 7 Hubert Rombel Braniewo 2010-9-10 107 96 56
98 2 2 158 8 FILIP BALIŃSKI BRANIEWO 2010-3-26 94 96 0
99 2 2 161 4 PHILIP POPADIC Goldap 2010-7-30 53 0 0
100 2 2 262 7 Wiktor Czarniecki Olecko 2010-11-23 91 0 0
101 2 2 270 6 Filip Kopeć Olecko 2009-10-8 57 0 0
102 2 2 281 7 Mateusz Wasiela Olsztyn 2010-10-20 91 2329 65
103 2 2 284 8 Mateusz Oleksy LIDZBARK WARMIŃSKI 2009-6-23 143 0 0
104 2 2 288 3 Marcin Kubina Dobre Miasto 2010-3-23 35 0 0
105 2 2 302 8 Antoni Kisielewski Gołdap 2009-6-19 125 0 0
106 2 2 315 5 Oliwier Smolarek Braniewo 2009-6-23 56 0 0
107 2 2 334 7 Kacper Pietrzyk Olecko 2009-1-31 112 1130 0
108 2 2 351 7 Maciej Penkalski Braniewo 2009-10-9 126 0 0
109 2 2 372 1 Nataniel Pękacz Braniewo 2011-10-17 18 0 0
110 2 2 431 6 Juliusz Walkiewicz Gołdap 2011-12-23 94 0 0
111 2 2 466 1 NIKOLAS KRYNICKI Gołdap 2009-10-11 12 0 0
112 2 2 473 3 Stefan Kupis Gietrzwałd 2009-10-3 25 0 80
113 2 2 474 3 Adam Kupis Gietrzwałd 2009-8-5 41 0 0
114 2 2 475 2 Kuba Wieloch Olecko 2009-2-20 15 0 18
115 2 2 485 1 Mikołaj Panuszko Olecko 2009-12-17 5 0 0
116 2 2 493 1 Łukasz Kosakowski Olecko 2010-9-23 7 0 0
117 2 2 507 2 Konstanty Dzięgielewski Swobodna 2009-4-24 15 0 0
118 2 2 508 2 Teodor Dzięgielewski Swobodna 2011-2-14 32 0 0
119 2 2 510 3 Adam Romanowski Dobre Miasto 2010-2-25 32 1251 0
120 2 2 523 1 Arek Kobza Dobre Miasto 2010-2-22 6 0 0
121 2 2 544 1 Mikołaj Adamski Gołdap 2011-4-25 15 0 0
122 2 2 555 1 Krzysztof Brodowicz Olsztyn 2011-7-23 18 0 0
123 2 2 562 2 Piotr Kacperski Olsztyn 2011-11-7 31 0 88
124 2 2 582 1 Adam Furtak Braniewo 2009-2-7 15 0 0
125 2 2 589 1 Adrian Wielgosz Dobre Miasto 2009-4-9 20 0 0
126 2 2 620 4 Rafał Zygmunt Wilkiel Braniewo 2009-11-19 39 0 0
127 2 2 629 1 Bartosz Klisz Gołdap 2010-6-4 15 1754 0
128 2 2 641 4 Maciej Łaskowski Gdańsk 2009-11-21 76 0 0
129 2 2 644 1 Rafał Smokowski Olecko 2010-2-18 9 0 0
130 2 2 663 3 Jan Klepacki Lidzbark Warmiński 2010-7-3 48 0 0
131 2 2 672 2 Marcel Boryczka Braniewo 2009-8-8 20 0 0
132 2 2 673 1 Filip Oleszczuk Gołdap 2011-5-20 11 0 0
133 2 2 676 1 Julian Zabielski Olsztyn 2011-9-18 11 0 0
134 2 2 690 1 Kajetan Burnos Ryn 2011-7-28 5 2362 0
135 2 2 691 1 Wojciech Nadolny Ruciane-Nida 2010-9-19 9 2362 0
136 2 2 694 2 Dawid Kowalczyk Ruciane-Nida 2010-2-25 18 2362 0
137 2 2 700 2 Filip Kobus Mrągowo 2009-5-20 18 2362 0
138 2 2 725 2 Piotr Stalewski Rotmanka 2009-9-22 35 0 96
139 2 2 739 1 Karol Dryżałowski Olsztyn 2010-5-6 10 0 98
140 2 2 743 2 Adam Skibicki Olecko 2010-10-15 14 0 0
141 2 2 754 1 Paweł Kaczmarczyk Olsztyn 2010-2-27 18 0 0
142 3 1 5 7 Agata Roczeń Gołdap 2008-9-18 78 0 66
143 3 1 13 8 Maja Nojman Iława 2006-3-28 160 0 0
144 3 1 46 8 Anastazja Mroczek Braniewo 2006-6-1 155 94 0
145 3 1 49 8 Anna Waraksa Gołdap 2006-9-1 126 1754 0
146 3 1 52 8 Magdalena Kliniewska Gołdap 2007-5-26 120 1751 64
147 3 1 66 7 Oliwia Czarnecka Dobre Miasto 2007-6-9 43 1251 0
148 3 1 67 2 Zuzanna Karkut Dywity 2007-5-26 2 0 0
149 3 1 75 4 Ola Gapińska Olsztyn 2006-3-30 49 0 0
150 3 1 87 1 Karolina Wróblewska Olsztyn 2008-8-21 15 0 0
151 3 1 95 8 NATALIA SZYMAŃSKA BRANIEWO 2008-7-6 64 0 0
152 3 1 97 6 Aleksandra Kozłowska Dobre Miasto 2007-6-10 13 1251 0
153 3 1 98 7 Kinga Dmochowska Gołdap 2008-7-25 103 1754 0
154 3 1 112 7 Zuzanna Porębska Dobre Miasto 2006-8-15 64 1251 0
155 3 1 115 1 Oliwia Gąska Dobre miasto 2008-1-19 12 1251 0
156 3 1 131 6 Maja Werkowska Dobre Miasto 2008-4-20 85 1251 0
157 3 1 133 8 Julia Pawłowska Braniewo 2007-7-14 116 94 57
158 3 1 134 6 Julia Babiarz Braniewo 2006-5-26 80 0 0
159 3 1 139 6 Zofia Stepanik Gołdap 2008-5-27 61 0 99
160 3 1 147 8 Kasia Olender Braniewo 2008-3-14 144 94 0
161 3 1 153 6 NADIA ROKITA DOBRE MIASTO 2006-5-4 91 1251 0
162 3 1 157 5 Dagmara Rombel Braniewo 2008-8-28 74 96 56
163 3 1 160 6 OLIVIA Popadic Goldap 2008-11-25 46 0 0
164 3 1 172 5 Oliwia Zygiel Dobre Miasto 2007-3-18 15 1251 0
165 3 1 175 5 Amelia Węgrecka Kunik 2008-9-17 59 1251 0
166 3 1 179 7 JULIA MILANOWSKA GOŁDAP 2007-4-20 104 1759 0
167 3 1 180 6 Roksana Puchalska Gołdap 2008-3-7 60 0 0
168 3 1 199 6 MARTYNA GAJEWSKA BRANIEWO 2007-8-13 57 0 0
169 3 1 205 5 MAGDA HERON braniewo 2006-9-3 58 0 0
170 3 1 206 6 Maria Stawecka Jaroty 2007-10-17 83 0 0
171 3 1 212 6 Milena Sierota Dobre Miasto 2008-7-5 80 1251 0
172 3 1 213 7 Sandra Ciszewska Dobre Miasto 2008-1-21 34 1251 0
173 3 1 214 7 Antonina Borys Gołdap 2007-9-28 71 0 0
174 3 1 215 5 EMILIA ŻURAWSKA DOBRE MIASTO 2006-1-5 81 1251 0
175 3 1 224 5 Ada Adamska Olecko 2006-12-27 93 1130 0
176 3 1 226 7 Aurelia Milewska Gołdap 2008-1-11 138 0 0
177 3 1 236 6 Marta Stepaniuk Dobre Miasto 2008-9-3 39 1251 0
178 3 1 237 8 Julita Waszkiewicz Dobre Miasto 2006-11-1 125 1251 0
179 3 1 240 5 dobrosława sztabińska Gołdap 2006-1-29 13 1751 0
180 3 1 246 5 oliwia klimko Gołdap 2006-4-8 25 1751 0
181 3 1 247 8 Marta Chołod Olecko 2006-1-3 119 1130 0
182 3 1 248 7 magda rozmysłowska Gołdap 2006-7-25 35 1751 0
183 3 1 249 2 justyna kulesza Gołdap 2006-10-15 14 1751 0
184 3 1 250 3 Agata Rakocińska Braniewo 2007-9-11 23 0 0
185 3 1 266 3 Julia Żynda Gołdap 2007-3-18 27 0 0
186 3 1 277 7 Oliwia Nojman Dobre Miasto 2006-5-30 132 1251 0
187 3 1 279 7 Edyta Wasiela Olsztyn 2006-1-7 111 0 65
188 3 1 291 3 MAJA KUNIO BRANIEWO 2008-7-7 25 0 0
189 3 1 295 4 kinga sikorska Gołdap 2007-9-22 27 1751 67
190 3 1 297 8 Nina Szyłkiewicz Olecko 2008-6-2 131 1130 0
191 3 1 303 8 Karolina Ciszewska Olecko 2006-2-10 67 1130 0
192 3 1 307 6 Zuzanna Sędzicka Olecko 2006-1-16 64 0 0
193 3 1 311 7 Joanna Gursztyn Braniewo 2006-11-4 73 0 0
194 3 1 316 6 Julia Masianis Olecko 2008-7-15 42 0 0
195 3 1 329 6 Aniela Gzik Dobre Miasto 2007-1-2 60 1251 0
196 3 1 331 3 Dominika Sadza Braniewo 2008-2-6 35 0 0
197 3 1 333 7 Amelia Teofilak Dobre Miasto 2007-6-15 6 1251 0
198 3 1 337 2 Emilia Zawadzka Dobre Miasto 2006-6-23 12 1251 0
199 3 1 340 1 Justyna Racis Olecko 2006-12-4 11 0 0
200 3 1 347 4 Emilia Szczech Olecko 2007-3-28 19 0 0
201 3 1 350 6 Kinga Kozłowska Dobre Miasto 2006-4-24 50 1251 0
202 3 1 368 3 Aleksandra Chmielewska Olecko 2006-7-28 58 0 0
203 3 1 373 3 Julia Chorąży Olecko 2008-3-9 40 0 0
204 3 1 374 4 oliwia szczerbinska olecko 2008-5-21 29 0 0
205 3 1 381 4 Alicja Poczykowska Dobre Miasto 2007-3-16 14 0 0
206 3 1 387 3 Julia Jasionek Dobre Miasto 2007-1-12 8 1251 0
207 3 1 388 6 Aleksandra Paczkowska Dobre Miasto 2007-7-3 19 0 0
208 3 1 393 2 Nikola Wiktoria Drobiszewska Olecko 2008-1-7 15 1130 0
209 3 1 394 1 Oliwia Gąska Dobre miasto 2008-1-19 15 0 0
210 3 1 395 6 Julia Zalińska Dobre Miasto 2006-1-10 28 1251 75
211 3 1 414 2 ZOFIA DEMBOWSKA OLSZTYN 2007-11-23 22 0 0
212 3 1 417 1 Maja Czasnowicz Dobre Miasto 2008-8-21 6 0 0
213 3 1 426 4 Wiktoria Ruść Olsztyn 2006-2-1 43 0 0
214 3 1 433 1 Aleksandra Mucha Praslity 2007-8-4 0 0 0
215 3 1 441 2 Aleksandra Konicka Dobre Miasto 2006-11-28 17 0 0
216 3 1 451 4 Zuzanna Ciborowska PIsz 2007-5-27 33 0 0
217 3 1 472 3 Izabela Rybczyńska Olecko 2006-3-31 14 0 0
218 3 1 477 5 Maja Mazurowska Gietrzwałd 2008-2-5 56 0 0
219 3 1 479 3 Oliwia Chmielewska dobre miasto 2006-10-1 15 1251 0
220 3 1 484 1 Nadia Bukowska Dobre Miasto 2008-10-19 1 0 79
221 3 1 487 2 Maja Sucharzewska Olsztyn 2006-1-3 19 0 0
222 3 1 492 1 Dominika Kosakowska Olecko 2006-9-5 15 0 0
223 3 1 514 1 Pola Lipińska Sępopol 2008-5-30 4 0 0
224 3 1 515 1 Dominika Iwańska Lidzbark Warmiński 2006-11-2 0 805 83
225 3 1 522 1 Julia Malinowska Lidzbark Warmiński 2008-3-5 2 0 0
226 3 1 524 1 Julia Rucińska Dobre Miasto 2007-12-10 0 0 0
227 3 1 527 3 julia banach Gołdap 2007-11-14 7 1751 0
228 3 1 529 1 nikola trzasko Gołdap 2006-3-14 9 1751 0
229 3 1 533 4 Malwina Parchimowicz Olecko 2006-5-22 38 0 0
230 3 1 537 2 Hanna Śmilgiewicz Dobre Miasto 2008-1-29 9 0 0
231 3 1 541 5 KORNELIA CZASNOJĆ DOBRE MIASTO 2006-5-13 62 0 0
232 3 1 549 5 Martyna Mazurowska Gietrzwałd 2008-8-1 61 0 0
233 3 1 550 1 Maja2008 Mazurowska Gietrzwałd 2006-2-4 12 0 0
234 3 1 554 1 Oliwia Gaska Dobre miasto 2008-1-19 15 0 0
235 3 1 558 1 Maja Adamajt Olecko 2006-8-7 10 1130 0
236 3 1 560 2 Julia Świdwa Głotowo 2006-8-9 13 1251 0
237 3 1 568 1 Katarzyna Mindak Międzylesie 2008-7-11 0 0 0
238 3 1 569 1 Hanna Wesołowska Dobre Miasto 2007-5-25 0 0 0
239 3 1 572 2 Justyna Dudczak Braniewo 2007-5-6 14 95 0
240 3 1 577 2 Ania Baran Braniewo 2008-2-20 22 0 0
241 3 1 591 3 Wiktoria Wejchman Pisz 2008-10-20 18 0 0
242 3 1 592 3 Julia Gajda Pisz 2008-2-15 37 0 0
243 3 1 593 1 JUSTYNA ĆWIK Gołdap 2007-5-29 4 1751 0
244 3 1 601 2 Maja Czasnowicz Dobre Miasto 2008-8-21 1 0 0
245 3 1 612 2 Kinga Słabkowska Olecko 2006-8-21 22 0 0
246 3 1 617 1 Pola Sucharzewska olsztyn 2008-1-15 10 0 0
247 3 1 625 4 Weronika Laura Brodowska Gołdap 2006-3-27 16 0 0
248 3 1 634 1 Klaudia Chajewska Olecko 2006-1-30 4 0 0
249 3 1 639 1 Amelia Piotrowska Pisz 2007-11-14 6 0 0
250 3 1 643 2 Maja Adamajt Olecko 2006-8-7 19 0 0
251 3 1 703 2 Magdalena Zawilińska Mikołajki 2007-7-24 20 2362 0
252 3 1 708 2 Marta Ligocka Piecki 2007-8-2 20 2362 0
253 3 1 714 1 Zofia Ostojska Mikołajki 2006-2-16 11 2362 0
254 3 1 750 1 Judyta Janowicz Bartoszyce 2007-6-2 0 0 0
255 3 2 12 5 Jakub Dębowski Olsztyn 2008-5-14 83 0 0
256 3 2 18 8 Dominik Osiński Gołdap 2008-9-14 117 1751 4
257 3 2 24 2 Jakub Wasilewski Augustów 2007-9-2 40 0 0
258 3 2 25 6 Michał Stankiewicz Olecko 2007-4-23 56 0 0
259 3 2 32 6 Paweł Durkiewicz Braniewo 2007-4-5 46 0 0
260 3 2 43 8 Jakub Boryczka Dobre Miasto 2006-6-26 83 1251 0
261 3 2 44 8 Michał Boryczka Dobre Miasto 2006-6-26 120 1251 0
262 3 2 51 7 Filip Fliciński Dywity 2007-9-18 106 0 0
263 3 2 72 8 Jeremi Wojtas Gołdap 2007-7-4 156 1754 34
264 3 2 79 3 Antek Witkowski Olecko 2006-4-26 53 1130 0
265 3 2 94 7 Arkadiusz Tabor Dobre Miasto 2008-3-21 47 1251 72
266 3 2 101 7 Bartłomiej Bludzis Braniewo 2007-8-22 97 0 0
267 3 2 119 8 Szymon Stefaniuk Dobre Miasto 2008-4-15 93 1251 0
268 3 2 124 4 BARTOSZ BOGDZIO GOŁDAP 2008-6-11 53 0 0
269 3 2 136 1 Szymon Wojniusz Braniewo 2006-3-29 7 94 0
270 3 2 140 8 Klaudiusz Cytrynowicz Braniewo 2008-6-22 130 0 0
271 3 2 144 6 Oskar Kozłowski Gołdap 2008-12-22 81 1754 61
272 3 2 146 1 Piotr Romanowski Dobre Miasto 2007-7-26 1 1251 0
273 3 2 149 7 Jakub Rusiniak Olsztyn 2007-8-10 114 0 89
274 3 2 155 1 Marek Mossakowski Gołdap 2006-7-8 15 0 0
275 3 2 159 4 MISHA POPADIC Goldap 2006-6-27 66 0 0
276 3 2 165 4 Jakub Baranowski Bartoszyce 2007-12-30 13 0 0
277 3 2 171 8 Kacper Pielak Braniewo 2007-3-28 62 0 0
278 3 2 174 5 Piotr Cenacewicz Dobre Miasto 2007-10-4 32 1251 0
279 3 2 182 3 Mateusz Jaszak Braniewo 2006-8-10 18 0 0
280 3 2 189 4 Piotr Wachsman Bartoszyce 2006-2-14 38 0 0
281 3 2 194 8 Rafał Życzkowski Olecko 2006-9-24 113 1130 22
282 3 2 196 5 Mateusz Warcaba Dobre Miasto 2006-3-28 54 0 0
283 3 2 197 7 Jakub PIWKO Dobre Miasto 2006-4-24 125 1251 0
284 3 2 201 8 Mikołaj Andrearczyk Braniewo 2007-1-14 84 0 0
285 3 2 203 4 Emanuel Gajda Olecko 2008-7-10 26 0 0
286 3 2 235 6 Jakub Stepaniuk Dobre Miasto 2006-5-25 61 1251 0
287 3 2 252 7 Nikodem Jakimczuk Braniewo 2008-1-27 108 0 0
288 3 2 254 1 Kacper Kozakiewicz Dobre Miasto 2006-3-21 3 1251 0
289 3 2 256 2 ALEKSANDER RYŚ BRANIEWO 2007-6-14 16 0 0
290 3 2 267 2 Wojciech Żynda Gołdap 2008-7-14 20 0 0
291 3 2 271 7 Michał Matyjewicz OLECKO 2006-4-5 108 0 0
292 3 2 273 5 Bartłomiej Kołakowski Braniewo 2006-2-23 90 96 0
293 3 2 274 8 Dominik Szałkiewicz Dobre Miasto 2006-3-20 67 1251 0
294 3 2 282 4 Paweł Duk Dobre Miasto 2008-1-9 22 0 0
295 3 2 287 1 Bartosz Czerwiński Olecko 2006-11-19 10 0 0
296 3 2 300 3 Oliwier Kobus Dobre Miasto 2007-7-18 23 1251 0
297 3 2 305 8 Kamil Gryko Olecko 2006-1-20 102 0 0
298 3 2 317 1 Mateusz Gursztyn Braniewo 2006-11-26 7 0 0
299 3 2 325 7 Wiktor Biesiekierski Olsztyn 2006-8-10 117 0 15
300 3 2 326 2 Bartosz Gierak Olecko 2007-3-12 5 0 0
301 3 2 336 2 Filip WASZKIEWICZ BRANIEWO 2007-9-28 15 0 0
302 3 2 348 1 Aleksander Jakubowski Olecko 2006-6-16 4 0 0
303 3 2 349 3 Cyprian Jórczyk Olecko 2007-3-30 16 0 0
304 3 2 352 1 Witold Miącz Braniewo 2008-1-1 12 0 0
305 3 2 354 1 Juliusz Kłos Olecko 2008-10-18 12 0 0
306 3 2 357 6 Patryk Sawicki Olecko 2006-7-27 35 0 0
307 3 2 359 3 Janusz Krajewski Olecko 2006-11-6 23 1130 0
308 3 2 362 6 Hubert Modzelewski Olecko 2006-4-14 116 0 0
309 3 2 365 3 Igor Max Szejnoga Olecko 2008-3-1 49 0 0
310 3 2 367 5 Hubert Jurewicz Olecko 2008-5-21 71 0 0
311 3 2 370 2 Maksymilian Gałkowski Olecko 2006-2-14 18 0 0
312 3 2 391 5 Piotr Romanowski Dobre Miasto 2007-7-26 21 1251 0
313 3 2 397 6 tomasz swędrowski Gołdap 2007-12-30 65 1751 0
314 3 2 398 5 damian trzasko Gołdap 2007-3-9 63 1751 0
315 3 2 416 7 Bartosz Czerwiński Olecko 2006-11-19 84 0 0
316 3 2 418 3 Ernest Zagacki Olecko 2006-4-13 28 1130 0
317 3 2 427 4 Robert Ruść Olsztyn 2008-9-10 46 0 0
318 3 2 432 1 Oliwier Kiełbowski Jaroty 2006-1-10 5 0 0
319 3 2 434 5 Piotr Liberadzki Olsztyn 2008-9-3 67 2071 74
320 3 2 442 2 Michał Melnyczok Dobre Miasto 2006-11-29 11 0 0
321 3 2 452 1 Mateusz Januszko Pisz 2007-12-7 7 0 0
322 3 2 453 3 Wiktor Krakowski PIsz 2007-6-5 22 0 0
323 3 2 455 2 Michał Alicki Pisz 2007-10-7 14 0 0
324 3 2 456 2 Bartosz Przygoda Pisz 2007-10-19 16 0 0
325 3 2 458 3 Krzysztof Metelski Pisz 2006-7-26 36 0 0
326 3 2 467 1 Kacper Jabłoński Sząbruk 2006-1-17 6 0 0
327 3 2 469 1 Tomasz Kur Olsztyn 2008-5-8 7 0 0
328 3 2 480 1 Aleksander Pośpiech Olsztyn 2008-12-27 12 0 0
329 3 2 481 1 Antoni Pośpiech Olsztyn 2008-3-1 11 0 0
330 3 2 482 7 Jakub Najmowicz Dobr Miasto 2008-7-20 82 1251 0
331 3 2 486 1 Aleksander Sosnowski Olsztyn 2008-2-19 6 0 0
332 3 2 494 1 Daniel Kamiński Olecko 2008-8-15 10 0 0
333 3 2 496 1 Norbert Sobieski Braniewo 2008-12-24 8 0 0
334 3 2 498 1 Tymoteusz Duda Braniewo 2006-4-18 4 0 0
335 3 2 501 1 Filip Daniłowicz Olecko 2008-6-25 8 0 0
336 3 2 509 3 Kajetan Zberowski Dobre Miasto 2006-5-3 20 1251 0
337 3 2 512 2 Kordian Gościniak Lidzbark Warmiński 2007-2-19 13 0 0
338 3 2 513 1 Jan Mądry Tomaszkowo 2008-12-12 10 0 0
339 3 2 525 1 Piotr Ulewicz Lidzbark Warmiński 2007-11-4 0 0 0
340 3 2 534 1 JAKUB MUCHA LIDZBARK WARMIŃSKI 2008-1-16 12 0 85
341 3 2 542 1 RAFAŁ CZASNOJĆ DOBRE MIASTO 2008-3-4 10 0 0
342 3 2 561 2 Igor Kacperski Olsztyn 2008-12-11 19 0 88
343 3 2 566 1 Mateusz Żukowski Kukowo 2007-11-16 5 0 0
344 3 2 567 3 Franciszek Chełstowski Olsztyn 2006-2-19 56 0 0
345 3 2 594 6 JAKUB BANACH Gołdap 2007-11-22 54 1751 0
346 3 2 595 1 MICHAŁ MAKARSKI Gołdap 2007-7-9 10 1751 0
347 3 2 610 2 kacper wasilewski Olecko 2006-5-26 10 1130 0
348 3 2 616 1 Antoni Wójcik Olsztyn 2007-7-9 20 0 0
349 3 2 618 1 Antoni Orzechowski Olecko 2008-2-18 2 0 0
350 3 2 631 1 Dawid Klisz Gołdap 2008-1-4 12 1754 0
351 3 2 637 1 Bartosz Rojek Braniewo 2007-3-7 8 0 0
352 3 2 646 1 Aleksander Maciejczyk Pisz 2008-3-14 8 0 0
353 3 2 648 3 Kuba Juchiewicz Braniewo 2008-7-12 28 0 0
354 3 2 649 3 Mateusz Stulczewski Braniewo 2006-1-29 20 0 0
355 3 2 650 3 Tomek Stulczewski Braniewo 2008-1-8 31 0 0
356 3 2 651 3 Artur Dzik BARTOSZYCE 2007-1-14 10 0 0
357 3 2 653 3 Maksymilian Myśliwiec dobre miasto 2007-4-21 9 0 0
358 3 2 655 1 Kacper Kozakiewicz Dobre Miasto 2006-3-21 9 0 0
359 3 2 696 1 Bartosz Wodowski Mikołajki 2008-4-25 6 2362 0
360 3 2 704 2 Jan Engwert Mikołajki 2007-7-24 10 2362 0
361 3 2 705 2 Jan Krukowski Mikołajki 2008-4-14 10 2362 0
362 3 2 706 2 Aleksander Wielogórski Spychowo 2008-2-27 15 2362 0
363 3 2 707 1 Wiktor Dębek Mikołajki 2006-3-18 9 2362 0
364 3 2 709 1 Mateusz Ponichtera Mikołajki 2006-6-6 4 2362 0
365 3 2 710 2 Dawid Pupek Mikołajki 2006-1-27 18 2362 0
366 3 2 734 1 Jan Roszczyk Dywity 2007-1-18 12 0 97
367 3 2 753 1 Igor Adamczyk Dobre Miasto 2006-10-8 6 1251 0
368 4 1 9 7 Oliwia Jarosz Dobre Miasto 2004-9-1 140 0 0
369 4 1 11 2 Maria Żelazna Iława 2005-5-21 36 0 0
370 4 1 50 3 Hania Lender Kętrzyn 2004-4-7 45 0 0
371 4 1 59 3 Ewa Łapucka Olecko 2004-7-21 54 0 0
372 4 1 81 7 Aleksandra Kołodziejczyk Wronki Wielkie 2005-8-1 132 0 0
373 4 1 83 1 Aleksandra Raukuć Kieźliny 2004-5-7 15 0 0
374 4 1 84 4 Aleksandra Raukuć Kieźliny 2004-5-7 65 1286 0
375 4 1 104 3 Martyna Brodowska Gołdap 2004-9-20 48 1754 0
376 4 1 116 8 Emilka Stefaniuk Dobre Miasto 2005-10-13 103 1251 0
377 4 1 126 5 Gabriela Biszewska Olecko 2005-3-7 100 1130 0
378 4 1 138 7 Marta Stepanik Gołdap 2004-6-21 138 0 99
379 4 1 169 7 Nadia Niemiec Dobre Miasto 2005-6-15 119 0 0
380 4 1 181 1 Natalia Tomaszewska Gołdap 2005-6-25 10 0 0
381 4 1 193 6 Weronika Morska Olsztyn 2005-5-18 108 0 0
382 4 1 217 7 Zosia Lachowicz braniewo 2005-7-23 134 0 0
383 4 1 255 4 Julia Gaik Dobre Miasto 2004-11-22 70 0 0
384 4 1 265 6 Julia Kurdziuk Braniewo 2004-12-28 112 0 0
385 4 1 290 3 HANNA KUNIO BRANIEWO 2004-9-23 42 0 0
386 4 1 341 1 Daria Dźwilewska Olecko 2005-5-15 18 0 0
387 4 1 346 3 Anna Prusinowska Braniewo 2004-1-21 48 0 0
388 4 1 355 6 Aleksandra Plaga Olecko 2005-7-31 67 1130 0
389 4 1 366 1 Rebeka Kasprzak Olecko 2004-12-15 20 0 0
390 4 1 399 3 gabriela bujnicka Gołdap 2005-3-6 37 1751 0
391 4 1 402 2 anna słowikowska Gołdap 2004-6-25 23 1751 0
392 4 1 404 2 julia borucińska Gołdap 2004-8-6 27 1751 0
393 4 1 438 1 Natalia Kopeć Olecko 2005-11-7 11 1130 0
394 4 1 462 1 Oliwia Sarbiewska Bartąg 2005-7-4 8 0 77
395 4 1 463 1 Natalia Sarbiewska Bartąg 2005-7-4 10 0 78
396 4 1 500 2 Zuzanna Śnieżyńska Olecko 2005-4-26 27 0 0
397 4 1 559 1 Anna Lubkiewicz Dobre Miasto 2005-8-17 0 0 0
398 4 1 580 4 Zofia Ławniczak Braniewo 2005-11-22 62 94 0
399 4 1 587 2 Wiktoria Jankowska Olecko 2005-10-18 30 0 0
400 4 1 590 1 Wiktoria Ostrowska Gołdap 2004-4-28 18 0 0
401 4 1 609 5 Pola Remiszewska Olsztyn 2004-3-4 85 0 0
402 4 1 614 1 Natalia Laszuk olsztyn 2005-11-27 12 0 0
403 4 1 626 4 Maja Klepacka Lidzbark Warmiński 2004-5-19 49 0 0
404 4 1 661 1 Alicja Woźniak Olsztyn 2005-10-15 15 0 0
405 4 1 667 1 MAGDALENA MEŁGWA Gołdap 2004-7-10 12 1751 0
406 4 1 668 2 amelia malinowska gołdap 2005-7-24 27 0 0
407 4 1 670 1 MARTYNA DEMKOWICZ-DOBRZAŃSKA Braniewo 2004-2-13 12 0 0
408 4 1 712 1 Zuzanna Faryj Ruciane-Nida 2005-8-30 18 2362 0
409 4 1 715 2 Zofia Śliwińska Mikołajki 2005-5-31 23 2362 0
410 4 1 717 2 Maria Ligocka Piecki 2005-8-2 38 2362 0
411 4 1 757 1 Oliwia Kowalewska Olecko 2005-3-28 10 0 0
412 4 2 7 7 Filip Szmyt olecko 2004-8-1 131 0 0
413 4 2 10 7 Paweł Narwojsz Dobre Miasto 2004-3-4 89 0 0
414 4 2 21 6 wiktor winiarz lubomino 2004-7-29 100 0 0
415 4 2 23 1 Adam Makowski Olsztyn 2004-4-6 18 0 0
416 4 2 48 7 Michał Regin Dobre Miasto 2005-3-4 123 1251 0
417 4 2 55 1 Kacper Omieliańczyk Nowodworce 2004-7-11 20 0 0
418 4 2 61 3 Jan Parafianowicz Dywity 2004-5-2 45 0 0
419 4 2 113 4 TOMASZ KASZKIEL OLECKO 2004-12-14 66 1130 9
420 4 2 123 5 aleksander pieciukiewicz Braniewo 2005-9-30 60 0 0
421 4 2 129 8 Szymon Jakszewicz Braniewo 2005-7-9 148 0 0
422 4 2 162 7 Maciej Chmielewski Bartoszyce 2005-5-6 52 0 0
423 4 2 166 4 Marcin Niebrzydowski Bartoszyce 2004-6-19 45 0 0
424 4 2 186 8 Stanisław Derkacz Braniewo 2005-5-5 77 0 0
425 4 2 210 3 Kacper Dziatkowski Gołdap 2005-12-2 58 0 0
426 4 2 222 6 Maciej Kłódka dobre miasto 2005-3-25 59 1251 0
427 4 2 243 7 Dominik Koziatek dobre miasto 2005-7-8 78 1251 0
428 4 2 298 5 jakub boruciński Gołdap 2004-8-6 64 1751 0
429 4 2 304 4 stanisław biedawski braniewo 2004-5-30 63 0 0
430 4 2 318 2 Karol Sieniawski Babki Oleckie 2005-9-20 7 0 0
431 4 2 328 6 Szymon Kielak Dobre Miasto 2005-6-4 106 0 0
432 4 2 335 2 Aleksander Piskorz Braniewo 2005-12-21 24 0 0
433 4 2 345 8 Piotr Skiba Braniewo 2004-2-24 160 0 0
434 4 2 356 4 Rafał Boratyński Olecko 2005-12-25 17 1130 0
435 4 2 363 1 Kacper Truchel Olecko 2005-8-21 6 0 0
436 4 2 364 2 Daniel Dobaj Bakałarzewo 2004-4-16 24 0 0
437 4 2 371 5 Piotr Nowak Braniewo 2005-3-6 71 0 0
438 4 2 386 5 Hubert Zakrzewski Braniewo 2004-1-21 67 0 0
439 4 2 400 6 Radosław Pastuszyński Gołdap 2005-11-6 86 1751 0
440 4 2 407 3 maciej rytelewski Gołdap 2004-7-15 37 1751 0
441 4 2 437 4 Igor Wieloch Olecko 2005-10-11 57 0 18
442 4 2 446 4 Itan Ciborowski Pisz 2005-5-30 76 0 0
443 4 2 454 2 Mikołaj Borak Pisz 2005-12-20 33 0 0
444 4 2 476 5 Michał Mazurowski Gietrzwałd 2004-5-4 87 0 0
445 4 2 488 1 Jakub Michalski Olsztyn 2005-12-23 4 0 0
446 4 2 495 2 Wiktor Abramowski Dywity 2004-12-27 24 0 0
447 4 2 502 5 Hubert Rojek Olsztyn 2005-12-11 81 0 82
448 4 2 545 1 Michał Mazurowski Gietrzwałd 2004-5-4 18 0 0
449 4 2 565 1 Wiktor Żenda Olecko 2005-2-14 20 0 0
450 4 2 579 3 Paweł Szumert Braniewo 2005-2-19 34 0 0
451 4 2 632 4 FILIP KUBRYŃ Gołdap 2005-9-15 73 1751 0
452 4 2 680 2 jan nowikowski Mikołajki 2004-12-26 33 939 0
453 4 2 711 1 Dorian Burnos Ryn 2005-4-29 20 2362 0
454 4 2 713 1 Igor Kubacki Ruciane-Nida 2005-2-28 15 2362 0
455 4 2 732 2 MACIEJ BUĆKUN Gołdap 2005-7-26 30 1751 0
456 4 2 733 1 Konrad Rudnik Pisz 2004-9-15 18 0 0
457 4 2 751 1 Wiktor Kocenko Mikołajki 2005-12-29 11 2362 0
458 5 1 8 4 Patrycja Matuszewska Kętrzyn 2003-5-22 66 0 0
459 5 1 14 8 Sandra Wiśniewska Iława 2003-11-15 156 0 0
460 5 1 96 4 Katarzyna Kozłowska Dobre Miasto 2002-11-11 73 1259 0
461 5 1 127 3 Aleksandra Saran DOBRE MIASTO 2003-7-24 53 1259 0
462 5 1 151 3 BARBARA ROKITA DOBRE MIASTO 2002-11-20 60 1259 0
463 5 1 154 4 WIKTORIA MALINOWSKA DOBRE MIASTO 2002-9-27 69 1259 0
464 5 1 185 1 Dominika Zaręba Wronki Wielkie 2003-10-31 12 1759 0
465 5 1 190 6 Kornelia Orlicka Braniewo 2002-9-5 120 0 0
466 5 1 198 1 ALICJA GAJEWSKA BRANIEWO 2003-5-13 20 0 0
467 5 1 211 1 Zuzanna Kuziak Gołdap 2002-4-23 18 0 0
468 5 1 241 3 joanna budaj Gołdap 2002-7-10 35 1761 0
469 5 1 242 6 Aleksandra Bernatowicz Gołdap 2002-12-30 97 1761 0
470 5 1 257 4 Magdalena Krzywiec Braniewo 2003-3-22 61 0 0
471 5 1 293 4 Dobrosława Trzasko Gołdap 2003-2-27 59 1761 0
472 5 1 294 5 Aleksandra Sikorska Gołdap 2002-4-26 89 1761 67
473 5 1 308 6 Maria Gursztyn Braniewo 2002-10-6 104 0 0
474 5 1 343 1 julia mentel gołdap 2003-12-7 15 0 0
475 5 1 408 1 zuzanna sawicka Gołdap 2003-3-3 18 1761 0
476 5 1 457 4 Kinga Pielak Braniewo 2002-10-25 65 98 0
477 5 1 460 2 Paulina Szewczyk Pisz 2002-11-26 38 0 0
478 5 1 535 2 Wiktoria Kwiatkowska Braniewo 2003-9-29 35 0 0
479 5 1 607 4 Nikola Petniunas olsztyn 2003-2-19 76 0 0
480 5 1 638 1 Marta Bienenda Olsztyn 2003-12-6 12 0 0
481 5 1 642 2 Natalia Hatalska Olecko 2003-11-12 40 0 0
482 5 1 657 1 Weronika Pieniak Olsztyn 2003-4-29 15 0 0
483 5 1 658 3 Marta Bienenda Olsztyn 2003-12-6 45 0 0
484 5 1 665 3 Alicja Wysocka Gołdap 2002-8-8 60 0 0
485 5 1 678 1 Olga Kubacka Ruciane-Nida 2002-3-3 20 939 0
486 5 1 682 1 Gabriela Czelij Mikołajki 2003-10-28 18 939 0
487 5 2 20 8 Jakub Kliniewski Gołdap 2003-5-22 94 1761 64
488 5 2 22 7 Tymoteusz Wójcik Ostróda 2003-12-26 134 0 0
489 5 2 45 5 Kacper Zackiewicz nasuty 2003-9-30 56 0 0
490 5 2 47 3 Nikodem Przybyszewski Dobre Miasto 2002-8-4 43 1259 0
491 5 2 74 5 Kacper Taudul Gołdap 2003-6-10 79 0 0
492 5 2 76 4 Filip Drażba Olecko 2002-10-13 73 0 0
493 5 2 99 7 Patryk Trojanowski Dobre Miasto 2002-8-24 127 1259 0
494 5 2 125 8 Jakub Kościelski Dobre Miasto 2002-4-1 98 1259 0
495 5 2 137 7 Janusz Stepanik Gołdap 2002-8-5 140 0 99
496 5 2 167 4 Paweł Niebrzydowski Bartoszyce 2002-12-22 37 0 0
497 5 2 176 5 Michał Cenacewicz Dobre Miasto 2003-6-26 58 1259 0
498 5 2 178 6 DOMINIK MILANOWSKI GOŁDAP 2003-8-13 96 1759 0
499 5 2 195 7 Bartosz Warcaba Dobre Miasto 2003-6-18 119 1259 0
500 5 2 208 7 Grzegorz Mielczarek Dobre Miasto 2003-6-20 97 1259 0
501 5 2 221 8 Sebastian Kobza Dobre Miasto 2002-1-28 120 1259 0
502 5 2 223 5 Damian Kobza Dobre Miasto 2003-12-15 70 1259 0
503 5 2 244 5 mateusz boruciński Gołdap 2002-1-9 69 1761 0
504 5 2 245 1 jakub brzozowski Gołdap 2002-10-24 12 1761 0
505 5 2 251 2 Tomasz Rakociński Braniewo 2003-2-10 36 0 0
506 5 2 292 1 piotr rozmysłowski Gołdap 2002-7-29 15 1761 0
507 5 2 306 6 Bartosz Chwietkiewicz Braniewo 2002-10-2 120 0 0
508 5 2 319 2 Paweł Masalski Olecko 2002-9-27 40 0 0
509 5 2 369 7 Dawid Mitin Olecko 2003-6-12 136 0 0
510 5 2 392 7 Jakub Sewioło Gołdap 2003-2-26 124 0 0
511 5 2 410 4 bartłomiej zaborowski Gołdap 2002-12-26 46 1761 0
512 5 2 411 2 kacper racis Gołdap 2002-10-25 17 1761 0
513 5 2 450 4 Szymon Ciborowski PIsz 2003-11-14 60 0 0
514 5 2 468 3 Damian Budnik Gołdap 2003-9-25 38 0 0
515 5 2 490 5 Michał Bunda Braniewo 2002-11-20 91 97 0
516 5 2 491 4 Seweryn Zaniewski Olecko 2002-10-1 70 0 0
517 5 2 505 6 Mateusz Żurawski Dobre Miasto 2003-5-21 77 1259 0
518 5 2 628 4 Damian Borkowski Ostróda 2002-1-10 80 0 0
519 5 2 681 2 Piotr Bisek Mikołajki 2003-8-4 36 939 0
520 6 1 17 6 Patrycja Osińska Gołdap 2001-6-26 116 477 4
521 6 1 57 3 Paulina Autuch Dobre Miasto 2000-5-13 60 0 0
522 6 1 135 4 Anna Stepanik Gołdap 2000-12-18 80 0 99
523 6 1 232 1 Edyta Mazalewska Gołdap 2000-8-9 20 0 0
524 6 1 278 6 Karolina Wasiela Olsztyn 2001-1-14 120 0 65
525 6 1 339 8 Anna Omilian Olecko 2000-12-18 160 0 0
526 6 1 424 1 Dominika Lisowska Dobre Miasto 2001-8-1 18 0 0
527 6 1 688 1 Karolina Walczak Mikołajki 2001-7-15 18 940 0
528 6 1 744 2 Zuzanna Karaś Olecko 2000-10-15 33 0 0
529 6 2 30 7 Cezary Nowak Braniewo 1999-12-8 138 0 0
530 6 2 34 7 Filip Gliszczyński Ostróda 2000-10-28 109 0 0
531 6 2 184 7 Bartosz Bąkowski Dobre Miasto 2001-8-30 140 0 0
532 6 2 191 6 Patryk Dąbrowski Olsztyn 2001-12-29 111 0 8
533 6 2 258 3 Juliusz Bortnik Braniewo 2001-7-20 56 0 0
534 6 2 285 1 Kacper Daniel Świtkiewicz Gołdap 1999-7-21 20 0 0
535 6 2 360 1 Marcin Nawrocki Olecko 1999-11-8 20 0 0
536 6 2 382 7 Artur Zalecki Olsztyn 2001-2-28 122 0 0
537 6 2 464 2 Andrzej Staniaszek Gołdap 1999-4-17 40 0 0
538 6 2 543 4 Dominik Brach Iława 2001-6-3 78 0 0
539 6 2 597 1 Piotr Stepanik Olsztyn 2001-11-21 20 0 0
540 6 2 684 1 Gracjan Burnos Ryn 2001-2-28 18 940 0
541 6 2 685 1 Mateusz Michalak Mikołajki 2001-11-17 20 0 0
542 6 2 687 1 karol Potocki Ruciane-Nida 2001-6-18 15 940 0
543 7 1 378 1 Aleksandra Słoma Braniewo 1998-1-11 20 0 0
544 7 1 578 1 Kamila Bunda Braniewo 1997-4-16 20 0 0
545 7 1 636 1 Marta Góralska Olsztyn 1998-1-7 20 0 0
546 7 2 209 2 Alan Bistron Płońsk 1989-6-30 40 0 0
547 7 2 310 3 robert dziergowski szczytno 1989-6-16 44 0 0
548 7 2 540 4 Szymon Rojek Olsztyn 1998-11-18 68 0 0
549 7 2 598 2 Mikołaj Rosiński Garzewo 1997-7-25 40 0 0
550 7 2 608 3 RAFAŁ MILEWSKI ORZYSZ 1989-4-14 60 0 0
551 7 2 664 2 maciej zembrzuski Olsztyn 1992-2-28 40 0 0
552 7 2 738 1 Barosz Wolak Olsztyn 1994-10-3 18 0 0
553 7 2 741 1 Sebastian Borowicz-Skoneczny Olsztyn 1994-3-22 15 0 0
554 7 2 759 1 Arkadiusz Langkau Dywity 1989-5-25 20 0 0
555 8 1 16 8 Emilia Osińska Gołdap 1983-7-14 160 0 4
556 8 1 27 7 Elwira Laskowska Olsztyn 1980-1-27 114 0 16
557 8 1 38 2 Agnieszka Świercz Szczytno 1983-7-6 26 0 0
558 8 1 39 6 Katarzyna Oziewicz Braniewo 1983-12-1 120 0 0
559 8 1 148 7 Beata Agnieszka Rusiniak Olsztyn 1980-6-19 113 0 89
560 8 1 321 2 Klaudia Astachow Dobre Miasto 1987-2-7 40 0 68
561 8 1 330 2 Sylwia Marciniak Dobre Miasto 1983-3-27 36 0 0
562 8 1 385 6 Kamila Jastrzemska Olsztyn 1982-0-10 70 0 0
563 8 1 415 3 Justyna Stawecka Jaroty 1979-9-26 58 0 91
564 8 1 425 4 Agnieszka Ruść Olsztyn 1981-9-13 57 0 0
565 8 1 465 1 Aneta Olender Olsztyn 1982-2-24 10 0 0
566 8 1 506 5 Monika Wójcik Olsztyn 1981-2-23 100 0 0
567 8 1 556 1 Monika Brodowicz Olsztyn 1984-6-3 11 0 0
568 8 1 603 1 Monika Brodowicz Olsztyn 1984-6-3 11 0 92
569 8 2 86 1 Łukasz Wróblewski Olsztyn 1981-5-23 18 0 0
570 8 2 102 5 Jerzy Bludzis Braniewo 1981-4-23 100 0 0
571 8 2 103 7 Marek Lipiński Gdańśk 1985-5-14 140 0 0
572 8 2 106 1 Seweryn Lipiński Olsztyn 1981-10-23 15 0 0
573 8 2 143 6 Adam Kozłowski Gołdap 1980-8-8 120 0 61
574 8 2 260 5 PAWEŁ SANTOR OLSZTYN 1980-8-30 90 0 0
575 8 2 338 2 Bukowski Marcin Dobre Miasto 1985-10-9 36 0 79
576 8 2 436 3 Tomasz Wieloch Olecko 1979-6-5 53 0 18
577 8 2 606 2 Bartłomiej Krakowski Pisz 1982-2-8 38 0 0
578 8 2 611 1 Wojtek Kacperski Olsztyn 1981-2-21 15 0 0
579 8 2 615 1 Rafał Kupis Gietrzwałd 1979-12-16 12 0 0
580 8 2 623 1 Maciej Krynicki Olsztyn 1984-1-1 20 0 0
581 8 2 633 2 Marek Bębenek Olsztyn 1982-11-2 33 0 0
582 8 2 647 1 Michał Maciejczyk Pisz 1983-8-23 20 0 0
583 8 2 662 1 Karol Szymański Suwałki 1987-4-14 20 0 0
584 8 2 669 2 michał malinowski gołdap 1979-7-29 36 0 0
585 8 2 742 1 Paweł Zabielski Olsztyn 1983-10-14 15 0 0
586 9 1 40 4 Ewa Dworznikowska Olsztyn 1971-7-27 63 0 0
587 9 1 132 8 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo 1974-1-15 160 0 57
588 9 1 231 2 Aleksandra Zyskowska Olsztyn 1976-6-4 40 0 10
589 9 1 275 8 Ewa Radzymińska Olsztyn 1974-10-6 149 0 0
590 9 1 444 4 Aneta Ciborowska Pisz 1977-5-1 80 0 0
591 9 1 471 1 Kamila Tetych Olsztyn 1972-11-12 18 0 0
592 9 1 504 5 Anna Rojek Olsztyn 1976-2-23 81 0 0
593 9 1 736 1 Anna Stalewska Olsztyn 1974-7-15 20 0 0
594 9 2 4 5 Grzegorz Roczeń Gołdap 1978-2-27 86 0 66
595 9 2 33 7 Aleksander Durkiewicz Braniewo 1974-9-29 140 0 0
596 9 2 42 5 Piotr Antonowicz Iława 1977-8-28 63 0 0
597 9 2 108 6 Marek Taudul Gołdap 1971-11-9 120 0 0
598 9 2 173 8 Tomasz ORZOL Olsztyn 1974-9-22 129 0 0
599 9 2 187 7 Paweł Dąbrowski Olsztyn 1974-1-14 134 0 8
600 9 2 200 6 Piotr Szlaga Olsztyn 1972-11-21 76 0 0
601 9 2 218 3 Jarosław Waszkiewicz Dobre Miasto 1978-7-10 60 0 0
602 9 2 268 8 Grzegorz Żukowski Olsztyn 1975-4-18 80 0 81
603 9 2 322 7 KRZYSZTOF BIESIEKIERSKI Olsztyn 1973-7-24 72 0 15
604 9 2 430 5 Sławomir Nojman Iława 1977-3-22 42 0 93
605 9 2 439 5 Tomasz Grudziński Gołdap 1970-9-17 86 0 0
606 9 2 443 4 Sebastian Ciborowski Pisz 1970-4-9 76 0 0
607 9 2 449 4 Fabian Ciborowski PIsz 1971-4-11 63 0 0
608 9 2 459 1 Dariusz Sarbiewski Bartąg 1974-11-24 9 0 76
609 9 2 461 7 Andrzej Rojek Olsztyn 1971-11-10 53 0 82
610 9 2 497 1 Piotr Śliwiak Braniewo 1974-2-16 18 0 0
611 9 2 518 4 Jacek Łuczak Olsztyn 1978-3-18 80 0 84
612 9 2 574 3 Piotr Śliwiak Braniewo 1974-2-16 54 0 0
613 9 2 621 2 przemek lisowski kieźliny 1976-5-11 17 0 0
614 9 2 659 2 Karol Oleszczuk Gołdap 1976-10-24 29 0 0
615 9 2 729 1 Jarosław Stalewski Rotmanka 1972-7-16 11 0 96
616 9 2 730 1 Kamil Sumara Warszawa 1974-3-10 20 0 0
617 9 2 737 1 Wojciech Dryżałowski Olsztyn 1972-1-1 11 0 0
618 10 1 29 2 HANNA SADOWSKA SZCZYTNO 1965-7-6 40 0 0
619 10 1 142 8 Anna Osmólska Olsztyn 1963-2-17 156 0 0
620 10 1 722 1 Agata Klimaszewska Olecko 1967-5-24 20 0 0
621 10 1 724 1 Agata Klimaszewska Olecko 1967-5-24 20 0 0
622 10 2 54 4 Krzysztof Ertmański OLSZTYN 1968-2-22 65 0 0
623 10 2 56 1 Ryszard Omieliańczyk Nowodworce 1961-3-17 18 0 0
624 10 2 58 5 Adam Łapucki Olecko 1967-12-18 100 0 0
625 10 2 71 7 Hubert Wojtas Gołdap 1963-11-29 140 0 34
626 10 2 130 7 Piotr Pawłowski Braniewo 1967-11-26 140 0 57
627 10 2 309 5 Wiesław Dziergowski szczytno 1963-3-17 100 0 0
628 10 2 314 6 Jarosław Żywno Jonkowo 1968-1-25 65 0 0
629 10 2 551 1 Leszek Reiwer Olsztyn 1959-3-26 15 0 0
630 10 2 624 1 piotr golombek grudziądz 1967-1-30 18 0 0
631 10 2 660 3 Dariusz Paprzycki Olsztyn 1959-6-23 58 0 0
632 11 1 105 7 Barbara Lipińska Olsztyn 1957-3-8 140 0 0
633 11 1 220 4 Anna Krawczyk Dobre Miasto 1956-7-7 80 0 0
634 11 2 28 7 Grzegorz Czerwiński Braniewo 1953-9-24 140 0 16
635 11 2 35 7 Andrzej Hrynakowski Olsztyn 1949-12-22 74 0 0
636 11 2 36 8 Ryszard Zabolewicz Olecko 1951-8-8 156 0 0
637 11 2 37 8 Zdzisław Choroszewski Szczytno 1947-8-26 143 0 0
638 11 2 92 4 Zdzislaw Szewczak Bartąg 1953-5-9 47 0 0
639 11 2 109 5 Romuald Taudul Gołdap 1948-10-29 100 0 0
640 11 2 141 6 Jacek Kamiński Olsztyn 1957-12-5 82 0 0
641 11 2 263 2 Włodzimierz Karoliński Braniewo 1955-12-11 36 0 0
642 11 2 313 8 Bolesław Krawczyk Olsztyn 1952-6-18 158 0 0
643 11 2 489 1 Wiesław Dargiewicz Olsztyn 1949-7-3 12 0 0
644 11 2 521 6 Lech Rytwiński Olsztyn 1948-1-6 75 0 0
645 11 2 619 5 Marian Hościło Wieliczki 1958-1-27 84 0 0
646 11 2 656 3 Mirosław JASTRZEMSKI Olsztyn 1954-6-16 48 0 0
647 11 2 675 2 Kazimierz Suchocki Świętajno k Olecka 1958-3-12 40 0 0
Osób na stronę
Strona z