Jeśli jesteś osobą zarejestrowaną w akcji wpisz:
Login Hasło
Zarejestrowano: 361 osób
Nagrody w całej akcji:
szacowana wartość: 11041.00 zł
ilość nagród: 66
szczegóły

Sponsorzy akcji:

Chcesz dołączyć do grona sponsorów, wspomóc rozwój kultury fizycznej w regionie?
Skontaktuj się z głównym organizatorem naszej akcji.
Na pewno wszyscy uczestnicy i widzowie będą wdzięczni.

Szkoła Nauki Pływania Rybka Pływanie nurkowanie nauka pływania

Pływalnia Uniwersytecka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

Dobromiejskie Towarzystwo Pływackie

Kompleks Sportowo-Rekreacyjny w Gołdapi

Olsztyn Aktywnie!


Plakaty do ściągnięcia
Warmia i Mazury Pływają Olsztyn Pływa

Archiwum akcji
- I edycja

- II edycja
- III edycja
- IV edycja
- VI edycja

W celu ustawienia klasyfikacji wg. konkretnej kolumny prosimy kliknąć na nagłówek.
Płeć
Kategoria wiekowa
Miejsce startu
 



Osoby - z

Lp.

Kat.

Płeć

Nr. start.

Ilość start.

Imie i Nazwisko

Miejscowość startującego

Data urodzenia

Punkty

Szkoła

Nr Rodziny

1 1 1 22 5 LILIANA KLINIEWSKA Pozezdrze 2016-5-12 59 0 110
2 1 1 27 5 Karolina Roczeń Gołdap 2013-4-29 83 0 0
3 1 1 143 1 Ina Lipińska Gdańsk 2013-1-21 18 0 0
4 1 1 154 7 Aleksandra Liberadzka Olsztyn 2013-2-21 140 0 0
5 1 1 239 1 Zuzanna Radziszewska Banie Mazurskie 2013-1-16 18 0 0
6 1 1 240 5 Zuzanna Radziszewska Banie Mazurskie 2013-1-16 95 0 0
7 1 1 259 5 Lena Giedrojć Stawiguda 2013-5-7 86 0 0
8 1 1 283 4 Julia Karp Banie Mazurskie 2014-7-15 66 0 0
9 1 1 347 1 Michalina Markiewicz Dobre Miasto 2013-2-20 20 0 0
10 1 1 356 1 Maria MĄDRA TOMASZKOWO 2013-5-25 18 0 0
11 1 1 363 1 Antonina Michalska Dobre Miasto 2013-4-18 20 0 0
12 1 2 10 3 MACIEJ KLINIEWSKI Gołdap 2014-5-7 42 1751 108
13 1 2 23 5 FRANCISZEK KLINIEWSKI Pozezdrze 2013-9-9 85 0 110
14 1 2 77 2 Kacper Gregorczyk Gronity 2013-10-25 40 0 0
15 1 2 329 1 Adrian Sikorski Olsztyn 2016-1-26 20 0 0
16 2 1 8 8 MARIA OSIŃSKA Gołdap 2010-12-12 109 1751 109
17 2 1 17 3 Estera Rojek Olsztyn 2010-11-3 30 0 120
18 2 1 54 8 Lena Warcaba Dobre Miasto 2011-4-30 68 1249 0
19 2 1 69 7 NATASZA LISOWSKA ORNETA 2010-11-30 67 0 0
20 2 1 88 7 Inga Puchalska gołdap 2012-11-26 100 1754 0
21 2 1 128 6 MILENA SIKORSKA Gołdap 2010-3-22 87 1751 0
22 2 1 160 8 Andżelika MILEWSKA Gołdap 2011-5-17 113 0 0
23 2 1 177 2 Weronika Szymakowicz Dobre Miasto 2010-2-14 17 0 0
24 2 1 178 8 Hanna Prochowicz Gołdap 2011-3-30 96 1754 115
25 2 1 192 6 Katarzyna Saran Dobre Miasto 2010-6-3 69 1251 0
26 2 1 199 7 Eliza Konopka Dobre Miasto 2012-2-27 99 0 117
27 2 1 201 6 Michalina Pelc Gołdap 2012-1-11 80 0 0
28 2 1 207 8 Laura Kozłowska Gołdap 2011-10-30 123 1754 137
29 2 1 211 7 Olga Radzymińska Olsztyn 2010-1-21 80 0 0
30 2 1 213 8 Alicja Dąbrowska Olsztyn 2010-5-20 131 0 129
31 2 1 221 7 Patrycja Waszkiewicz Dobre Miasto 2010-11-6 108 1251 0
32 2 1 222 5 Maja Borowa Lidzbark Warmiński 2010-10-19 75 0 0
33 2 1 229 5 Maja Łuczak Olsztyn 2010-2-21 55 0 118
34 2 1 231 7 Lena Dziapka Olsztyn 2010-1-18 129 0 0
35 2 1 254 3 Ida Wojtas Gołdap 2010-2-14 56 1754 0
36 2 1 260 1 Aleksandra Jaśkiewicz Dobre Miasto 2010-5-10 10 0 0
37 2 1 263 6 Małgorzata Deszczka Dobre Miasto 2010-7-22 93 0 0
38 2 1 265 7 Anastazja Jastrzemska Olsztyn 2010-4-19 79 0 116
39 2 1 282 1 Blanka Buczyńska Lidzbark Warmiński 2011-3-17 3 0 0
40 2 1 317 4 Adrianna Sikorska Olsztyn 2010-9-11 63 0 0
41 2 1 323 3 Milena Konopacka Olsztyn 2011-2-19 32 0 0
42 2 1 330 1 AMELIA ANDRZEJEWSKA Barczewo 2010-2-16 9 0 0
43 2 1 335 2 ZUZANNA DOMINIUK Gołdap 2012-11-17 18 1751 0
44 2 1 337 1 Pola Karpiniak Lubomino 2011-1-15 15 0 0
45 2 1 351 1 Anna Jurgielewicz Olsztyn 2010-1-1 9 0 0
46 2 1 352 1 Zuzanna Paczkowska Dobre Miasto 2010-1-24 18 0 0
47 2 1 357 1 Marta Zofińska-Głowacz Dobre Miassto 2011-3-11 8 0 0
48 2 1 360 1 Antonina Zmyślona Olsztyn 2011-11-22 7 0 0
49 2 1 361 1 Lena Makarska Olsztyn 2010-4-7 20 2074 0
50 2 2 13 6 JULIAN PIASECKI Gołdap 2012-3-30 85 1751 0
51 2 2 58 8 Kacper Astachow Dobre Miasto 2010-4-30 132 1250 102
52 2 2 79 7 Dawid PIWKO Dobre Miasto 2012-3-6 110 0 0
53 2 2 103 2 Oliwier Żbikowski Gołdap 2010-1-19 23 0 0
54 2 2 109 8 Szymon Komor Barczewo 2010-8-7 114 0 131
55 2 2 132 7 Juliusz Walkiewicz Gołdap 2011-12-23 116 0 0
56 2 2 139 7 Mateusz Wasiela Olsztyn 2010-10-20 107 2329 111
57 2 2 169 1 Patryk Kubina Dobre Miasto 2012-10-23 18 0 113
58 2 2 171 1 Marcin Kubina Dobre Miasto 2010-3-23 12 0 113
59 2 2 175 6 PHILIP POPADIC GOLDAP 2010-7-30 102 0 0
60 2 2 179 8 Wojciech Prochowicz Gołdap 2012-6-25 135 1754 0
61 2 2 181 6 Piotr Kożuszek Dobre Miasto 2012-10-23 93 0 0
62 2 2 188 8 Paweł Kaczmarczyk Olsztyn 2010-2-27 134 0 0
63 2 2 218 6 Jan Klepacki Lidzbark Warmiński 2010-7-3 80 0 0
64 2 2 247 1 Maciej Kruba Dobre Miasto 2011-6-9 7 0 0
65 2 2 281 2 Jan Pytlarczyk Dobre Miasto 2010-12-13 17 0 0
66 2 2 304 3 WOJCIECH KULIŚ BANIE MAZURSKIE 2010-9-4 44 0 0
67 2 2 305 2 KONRAD KULIŚ BANIE MAZURSKIE 2012-5-14 29 0 0
68 2 2 308 1 Lucjan Cieślukowski Olsztyn 2010-5-23 10 0 0
69 2 2 336 2 Michał Stepaniuk Dobre Miasto 2010-3-30 26 0 0
70 2 2 344 2 Szymon Kłódka Dobre Miasto 2010-9-12 30 0 0
71 2 2 359 1 JAKUB STEFANOWICZ OLSZTYN 2010-6-8 20 0 0
72 3 1 11 8 MAGDALENA KLINIEWSKA Gołdap 2007-5-26 91 1751 108
73 3 1 28 8 Agata Roczeń Gołdap 2008-9-18 132 1754 0
74 3 1 50 8 Oliwia Czarnecka Dobre Miasto 2007-6-9 107 1251 0
75 3 1 51 6 Maria Stawecka Jaroty 2007-10-17 102 0 0
76 3 1 56 8 Kasia Olender Braniewo 2008-3-14 160 0 0
77 3 1 60 5 Olga Biesiekierska Olsztyn 2009-4-8 93 2087 103
78 3 1 80 8 INGA NASZKIEWICZ GOŁDAP 2009-2-20 115 1754 0
79 3 1 87 7 Roksana Puchalska gołdap 2008-3-7 87 1754 0
80 3 1 94 7 Julia Pawłowska Braniewo 2007-7-14 112 0 125
81 3 1 97 3 Julia Milanowska Gołdap 2007-4-20 45 1759 0
82 3 1 102 8 Weronika Żukowska Olsztyn 2009-5-3 109 0 107
83 3 1 104 5 Kinga Zygiel Dobre Miasto 2009-7-31 39 0 0
84 3 1 105 7 Oliwia Zygiel Dobre Miasto 2007-3-18 38 0 0
85 3 1 112 6 ALEKSANDRA Paczkowska Dobre Miasto 2007-7-3 33 0 0
86 3 1 113 1 Amelia Węgrecka Dobre Miasto 2008-9-17 8 0 0
87 3 1 126 2 KINGA SIKORSKA Gołdap 2007-9-22 17 1751 0
88 3 1 133 5 Amelia Teofilak Dobre Miasto 2007-6-15 10 1251 0
89 3 1 134 7 Julia Teofilak Dobre Miasto 2009-5-16 41 1251 0
90 3 1 146 7 Marta Stepaniuk Dobre Miasto 2008-9-3 43 1251 0
91 3 1 149 6 Maja Werkowska Dobre Miasto 2008-4-20 74 1251 0
92 3 1 155 1 Julia Jasionek Knopin 2007-1-12 2 1251 0
93 3 1 157 1 Aurelia MILEWSKA Gołdap 2008-1-11 20 0 0
94 3 1 161 7 Aurelia MILEWSKA Gołdap 2008-1-11 140 0 0
95 3 1 167 5 Zofia Pytlarczyk Dobre Miasto 2009-2-14 59 0 0
96 3 1 170 1 Kamila Sawera Dobre Miasto 2008-9-15 0 1251 0
97 3 1 174 5 OLIVIA POPADIC GOLDAP 2008-12-25 42 0 0
98 3 1 176 6 Hanna Śmilgiewicz Dobre Miasto 2008-1-29 19 0 114
99 3 1 180 6 Dominika Kożuszek Dobre Miasto 2009-4-2 83 0 0
100 3 1 198 8 Michalina Konopka Dobre Miasto 2009-10-29 29 0 117
101 3 1 200 7 Aleksandra Kozłowska Dobre Miasto 2007-6-10 31 1251 0
102 3 1 203 1 Pola Lipińska Sępopol 2008-5-30 0 0 0
103 3 1 206 5 Milena Sierota Dobre Miasto 2008-7-5 60 0 0
104 3 1 208 3 JULIA POWIDEŁ LIDZBARK WARMIŃSKI 2007-2-15 9 0 0
105 3 1 209 3 Sandra Ciszewska DOBRE MIASTO 2008-1-21 3 0 0
106 3 1 217 1 Oliwia Gąska Dobre Miasto 2008-1-19 8 0 0
107 3 1 225 1 Julia Malinowska Lidzbark Warmiński 2008-3-5 0 0 0
108 3 1 238 7 Weronika Markiewicz Dobre Miasto 2009-9-14 43 0 0
109 3 1 246 4 Zofia Stepanik Goldap 2008-5-27 35 0 0
110 3 1 248 7 Olga Wasiak Lidzbark Warmiński 2009-3-17 37 0 0
111 3 1 249 5 Aniela Gzik Dobre Miasto 2007-1-2 85 0 0
112 3 1 252 5 KINGA Dmochowska Gołdap 2008-7-25 52 1754 0
113 3 1 268 1 Maja Czasnowicz Dobre Miasto 2008-8-21 0 0 0
114 3 1 280 2 Laura Otyś Żytowo 2008-5-15 0 0 0
115 3 1 292 1 Zuzanna Karkut Dywity 2007-5-26 5 0 0
116 3 1 293 1 Emilka Karkut Dywity 2009-7-12 20 0 0
117 3 1 326 4 Amelia Węgrecka Dobre Miasto 2008-9-17 49 0 0
118 3 1 328 2 Oliwia Gąska Dobre Miasto 2008-1-19 21 0 0
119 3 1 331 1 Aleksandra Mucha Dobre Miasto 2007-7-4 7 0 0
120 3 2 3 8 Karol Nowak Gołdap 2009-1-14 136 1754 0
121 3 2 7 7 DOMINIK OSIŃSKI Gołdap 2008-9-14 108 1751 109
122 3 2 20 1 BARTOSZ BOGDZIO GOŁDAP 2008-6-11 18 0 0
123 3 2 34 6 IGOR KIJ DOBRE MIASTO 2009-3-31 60 0 0
124 3 2 64 7 Szymon Stefaniuk Dobre Miasto 2008-4-15 58 1251 0
125 3 2 67 7 Jakub Rusiniak Olsztyn 2007-8-10 128 2083 127
126 3 2 72 6 Krystian Laskowski Olsztyn 2009-1-27 120 0 105
127 3 2 81 3 Antoni Sulżycki Dobre Miasto 2007-7-30 14 0 0
128 3 2 85 5 Filip Leszczyński Dobre Miasto 2007-9-14 54 1251 0
129 3 2 95 3 Jakyb Szyszkowski Dobre Miasto 2008-8-12 15 0 0
130 3 2 107 7 Piotr Stalewski Rotmanka 2009-9-22 101 0 1
131 3 2 117 5 DAMIAN TRZASKO Gołdap 2007-3-9 53 1751 0
132 3 2 127 6 Arkadiusz Tabor Dobre Miasto 2008-3-21 25 1251 0
133 3 2 135 5 Jakub Najmowicz Dobre Miasto 2008-7-20 88 1251 0
134 3 2 136 2 Bartosz Mielnik Gołdap 2007-5-7 22 0 0
135 3 2 144 8 Bartosz Kurowski Dobre Miasto 2009-7-27 54 1251 0
136 3 2 148 6 Mateusz Oleksy Lidzbark Warminski 2009-6-23 80 0 0
137 3 2 153 6 Piotr Liberadzki Olsztyn 2008-9-3 93 0 0
138 3 2 156 8 Adrian Wielgosz Dobre Miasto 2009-4-9 117 1251 0
139 3 2 166 7 Jakub Mucha Lidzbark Warmiński 2008-1-16 95 0 0
140 3 2 173 1 Oliwier Biczak Dobre Miasto 2008-12-7 3 0 0
141 3 2 185 5 MAKSYMILIAN MYŚLIWIEC dobre miasto 2007-4-21 34 0 0
142 3 2 187 8 Kordian Gościniak Lidzbark Warmiński 2007-2-19 125 0 0
143 3 2 190 3 Piotr Romanowski Dobre Miasto 2007-7-26 26 0 0
144 3 2 205 8 Oskar Kozłowski Gołdap 2008-12-22 98 1754 137
145 3 2 220 8 Antek Kisielewski GOŁDAP 2009-6-19 154 1754 0
146 3 2 251 4 Przemysław Rosiak Dobre Miasto 2009-4-2 48 0 0
147 3 2 253 3 Jeremi Wojtas Gołdap 2007-5-4 56 1754 128
148 3 2 256 1 Oliwier Biczak Dobre Miasto 2009-12-7 10 0 0
149 3 2 266 1 Paweł Duk Dobre Miasto 2008-1-9 5 0 0
150 3 2 267 5 Piotr Cenacewicz Dobre Miasto 2007-10-4 62 1251 0
151 3 2 272 2 MICHAŁ TRUSZKOWSKI OLSZTYN 2007-4-12 23 0 0
152 3 2 273 1 Oliwier Antonowicz Iława 2009-2-2 18 0 0
153 3 2 284 4 Oliwier Kobus Dobre Miasto 2007-7-18 52 0 0
154 3 2 301 5 ROBERT RUŚĆ Olsztyn 2008-9-10 57 0 0
155 3 2 302 6 Kacper Orzol Olsztyn 2007-7-7 61 0 132
156 3 2 324 2 Bartosz Konopacki Olsztyn 2008-6-26 25 0 0
157 3 2 349 1 Paweł Duk Dobre Miasto 2008-1-9 9 0 0
158 3 2 354 1 Jan Mądry Tomaszkowo 2008-12-12 12 0 0
159 4 1 2 8 Anna Waraksa Gołdap 2006-9-1 141 1754 0
160 4 1 62 1 Emilka Stefaniuk Dobre Miasto 2005-10-13 20 1251 0
161 4 1 63 5 Emilka Stefaniuk Dobre Miasto 2005-10-13 91 1251 0
162 4 1 70 5 Dominika Iwańska Lidzbark Warmiński 2006-11-2 28 0 104
163 4 1 89 3 Weronika Morska Olsztyn 2005-5-18 60 0 0
164 4 1 92 8 Aleksandra Kołodziejczyk Wronki Wielkie 2005-8-1 151 0 0
165 4 1 138 7 Edyta Wasiela Olsztyn 2006-1-7 134 2329 111
166 4 1 145 7 Emilia Żurawska Dobre Miasto 2006-1-5 138 1251 0
167 4 1 163 7 Julita Waszkiewicz Dobre Miasto 2006-11-1 122 1251 0
168 4 1 191 2 Julia Zalińska Dobre Miasto 2006-1-10 9 0 0
169 4 1 194 5 NADIA ROKITA DOBRE MIASTO 2006-5-4 60 0 0
170 4 1 197 2 Oliwia Nojman Dobre Miasto 2006-5-30 38 0 0
171 4 1 230 4 Emilia Zawadzka Dobre Miasto 2006-6-23 35 0 0
172 4 1 258 6 Zuzanna Porębska Dobre Miasto 2006-8-16 80 0 0
173 4 1 275 1 Alicja Woźniak Olsztyn 2005-10-15 15 0 0
174 4 1 277 1 Alicja Woźniak Olsztyn 2005-10-15 18 0 0
175 4 1 279 2 Kinga Kozłowska Dobre Miasto 2006-4-24 13 0 0
176 4 1 300 4 WIKTORIA RUŚĆ Olsztyn 2006-2-1 66 0 0
177 4 2 16 2 Hubert Rojek Olsztyn 2005-12-11 38 0 120
178 4 2 53 7 Mateusz Warcaba Dobre Miasto 2006-3-28 99 1249 0
179 4 2 61 8 Wiktor Biesiekierski Olsztyn 2006-8-10 151 0 103
180 4 2 78 8 Jakub PIWKO Dobre Miasto 2006-4-24 160 1251 0
181 4 2 84 8 Michał Regin Knopin 2005-3-4 131 1251 0
182 4 2 90 8 Dominik Koziatek Dobre Miasto 2005-7-8 123 0 0
183 4 2 147 5 Jakub Stepaniuk Dobre Miasto 2006-5-25 60 1251 0
184 4 2 152 2 Kacper Kozakiewicz Dobre Miasto 2006-3-21 22 0 0
185 4 2 172 7 MISHA POPADIC GOLDAP 2006-6-27 140 0 0
186 4 2 262 2 Maciek Pryk Olsztyn 2006-10-26 30 0 0
187 4 2 269 7 Szymon Kielak Dobre Miasto 2005-6-4 120 0 0
188 4 2 286 7 Dominik Szałkiewicz Dobre Miasto 2006-3-20 83 1251 0
189 4 2 297 1 Szymon Czodrowski Olsztyn 2005-7-25 20 0 0
190 4 2 298 1 Wiktor Komor Barczewo 2005-1-11 18 0 131
191 4 2 318 1 Jakub Wasiak Lidzbark Warmiński 2005-12-24 8 0 0
192 5 1 86 2 Maja Kondraciuk Gołdap 2004-4-5 38 1754 0
193 5 1 100 3 Julia Osmólska Olsztyn 2004-1-11 58 0 0
194 5 1 193 2 Aleksandra Saran Dobre Miasto 2003-7-24 40 1259 0
195 5 1 219 6 Maja Klepacka Lidzbark Warmiński 2004-5-19 109 0 0
196 5 1 226 1 Sandra Grajek Trękusek 2004-10-1 18 0 0
197 5 1 245 4 Marta Stepanik Goldap 2004-7-21 80 0 126
198 5 1 290 1 Aleksandra Saran Dobre Miasto 2003-7-24 20 1259 0
199 5 1 296 5 Maja Gorczyca Dobre Miasto 2003-7-31 96 1259 0
200 5 2 12 7 JAKUB KLINIEWSKI Gołdap 2003-5-22 105 1761 108
201 5 2 35 7 Bartosz Warcaba dobre miasto 2003-6-18 135 1259 0
202 5 2 36 4 Michał Cenacewicz dobre miasto 2003-6-26 47 1259 0
203 5 2 37 5 Piotr Krupiński dobre miasto 2003-10-24 52 1259 0
204 5 2 38 5 Mateusz Żurawski dobre miasto 2003-5-21 92 1259 0
205 5 2 39 6 Grzegorz Mielczarek dobre miasto 2003-6-20 101 1259 0
206 5 2 40 3 Damian Kobza dobre miasto 2003-12-15 45 1259 0
207 5 2 96 2 Dominik Milanowski Gołdap 2003-8-13 36 1759 0
208 5 2 168 7 Wiktor Winiarz Nowa Wieś Mała 2004-7-29 96 0 0
209 5 2 186 6 Damian Budnik Gołdap 2003-9-25 104 0 0
210 5 2 223 8 Jakub Sewioło Gołdap 2003-2-26 145 0 0
211 5 2 288 1 Bartosz Grabarczyk Dobre Miasto 2003-3-27 12 1259 0
212 5 2 289 5 Kajetan Kulesza Dobre Miasto 2003-11-3 50 1259 0
213 5 2 309 2 Paweł Starzyński Kętrzyn 2003-5-25 40 0 0
214 5 2 332 1 Mateusz Zwirko Dobre Miasto 2004-4-8 15 0 0
215 5 2 342 1 Jan Parafianowicz Dywity 2004-5-2 20 0 0
216 6 1 9 4 PATRYCJA OSIŃSKA Gołdap 2001-6-26 76 477 109
217 6 1 137 1 Karolina Wasiela Olsztyn 2001-1-14 18 0 111
218 6 1 243 3 Anna Stepanik Goldap 2000-12-18 60 0 126
219 6 1 306 1 Monika Szymańska Olsztyn 2002-1-16 20 0 0
220 6 1 312 1 Monika Szymańska Olsztyn 2002-1-16 20 0 0
221 6 2 19 7 Artur Zalecki Olsztyn 2001-2-28 128 0 0
222 6 2 24 1 Filip Gliszczyński Ostróda 2000-10-28 15 0 0
223 6 2 110 1 BARTŁOMIEJ ZABOROWSKI Gołdap 2002-12-26 11 1761 0
224 6 2 215 7 Patryk Dąbrowski Olsztyn 2001-12-29 140 0 129
225 6 2 244 3 Janusz Stepanik Goldap 2002-9-5 60 0 126
226 6 2 339 1 Janek Sienkiewicz Dobre Miasto 2000-9-15 20 0 0
227 6 2 340 1 Kacper Samociuk Olsztyn 2000-10-13 15 0 0
228 7 1 270 2 Katarzyna Żuk Dobre Miasto 1997-5-17 40 0 0
229 7 1 325 2 Anita Świerzbińska Mońki 1998-6-13 40 0 0
230 7 2 276 2 Jędrzej Ślimak Dobre Miasto 1997-9-7 40 0 0
231 7 2 278 1 Jakub Sokół Olsztyn 1999-5-5 15 0 0
232 7 2 287 3 Szymon Rojek Olsztyn 1998-11-18 60 0 133
233 7 2 291 1 Paweł Giedrojć Stawiguda 1990-12-14 18 0 130
234 7 2 322 1 Mikołaj Rosiński Garzewo 1997-7-25 20 0 0
235 8 1 6 8 EMILIA OSIŃSKA Gołdap 1983-7-14 160 0 109
236 8 1 66 7 Beata Rusiniak Olsztyn 1980-6-19 140 0 0
237 8 1 71 5 Elwira Laskowska Olsztyn 1980-1-27 92 0 105
238 8 1 264 6 Kamila Jastrzemska Olsztyn 1982-3-11 87 0 116
239 8 1 313 4 Agnieszka Ruść Olsztyn 1981-9-13 63 0 0
240 8 2 140 5 Marek Lipiński Gdańsk 1985-5-14 100 0 0
241 8 2 142 2 Seweryn Lipiński Olsztyn 1981-10-23 36 0 0
242 8 2 150 1 Robert Dziergowski Szczytno 1989-6-16 20 0 0
243 8 2 204 8 Adam Kozłowski Gołdap 1980-8-8 160 0 137
244 8 2 214 1 Marcin Szymkowiak Morąg 1982-3-31 20 0 0
245 8 2 295 4 ANDRZEJ KLINIEWSKI Pozezdrze 1987-3-2 72 0 0
246 8 2 310 1 Piotr Brzozowski Miłomłyn 1981-1-13 20 0 0
247 8 2 311 3 Marek Bębenek Olsztyn 1982-11-2 56 0 0
248 9 1 15 6 Anna Rojek Olsztyn 1976-2-23 92 0 120
249 9 1 21 5 Ewa Dworznikowska Olsztyn 1971-7-27 87 0 0
250 9 1 48 2 Justyna Stawecka Jaroty 1979-9-26 40 0 101
251 9 1 93 7 Małgorzata Tamkun-Pawłowska Braniewo 1974-1-15 140 0 125
252 9 1 210 7 Ewa Radzymińska Olsztyn 1974-10-6 134 0 0
253 9 1 315 1 Kamila Komor Barczewo 1979-11-12 12 0 0
254 9 1 338 1 Anna Stalewska Olsztyn 1974-7-15 20 0 0
255 9 2 14 2 Andrzej Rojek Olsztyn 1971-11-10 20 0 120
256 9 2 29 6 Grzegorz Roczeń Gołdap 1978-2-27 114 0 0
257 9 2 59 6 Krzysztof Biesiekierski Olsztyn 1973-7-24 77 0 103
258 9 2 82 4 Marek Taudul Gołdap 1971-11-9 80 0 0
259 9 2 101 8 Grzegorz Żukowski Olsztyn 1975-4-18 86 0 107
260 9 2 106 2 Jarosław Stalewski Rotmanka 1972-7-16 22 0 108
261 9 2 115 4 Piotr Szlaga Olsztyn 1972-11-21 48 0 0
262 9 2 195 8 Tomasz Orzol Olsztyn 1974-9-22 129 0 0
263 9 2 228 5 Jacek Łuczak Olsztyn 1978-3-18 98 0 118
264 9 2 232 1 Grzegorz Podgórski Morąg 1973-10-31 20 0 0
265 9 2 271 7 Paweł Dąbrowski Olsztyn 1974-1-14 129 0 129
266 9 2 274 1 Piotr Antonowicz Iława 1977-8-28 15 0 0
267 9 2 350 1 Piotr Konopacki Olsztyn 1978-4-1 20 0 136
268 10 1 99 7 Anna Osmólska Olsztyn 1963-2-17 140 0 0
269 10 1 227 3 Grażyna Duszyńska Dobre Miasto 1962-8-16 60 0 0
270 10 2 65 6 Piotr Pawłowski Braniewo 1967-11-26 118 0 125
271 10 2 151 1 Wiesław Dziergowski Szczytno 1963-3-17 18 0 0
272 10 2 341 1 Jarosław Żywno Jonkowo 1968-1-25 20 0 0
273 10 2 358 1 Waldemar Czodrowski Olsztyn 1968-11-10 20 0 0
274 11 1 57 1 Anna Krawczyk Dobre Miasto 1956-7-7 20 0 0
275 11 1 141 6 Barbara Lipińska Olsztyn 1957-3-3 120 0 0
276 11 2 4 8 Andrzej Hrynakowski Olsztyn 1949-12-22 81 0 0
277 11 2 33 6 ZDZISŁAW CHOROSZEWSKI SZCZYTNO 1947-8-26 90 0 0
278 11 2 83 4 Romuald Taudul Gołdap 1948-10-29 80 0 0
279 11 2 91 2 Leszek Reiwer Olsztyn 1959-3-26 35 0 0
280 11 2 98 7 Jacek Kamiński Olsztyn 1957-12-5 86 0 0
281 11 2 165 8 Zdzislaw Szewczak bartąg 1953-5-9 91 0 0
282 11 2 196 8 Mirosław JASTRZEMSKI Olsztyn 1954-6-16 150 0 116
283 11 2 216 7 Bolesław Krawczyk Olsztyn 1952-6-18 118 0 0
284 11 2 224 5 Tomasz Zygnerski Stawiguda 1959-5-30 100 0 0
285 11 2 294 5 Dariusz Paprzycki Olsztyn 1959-6-23 100 0 0
Osób na stronę
Strona z